שלום לכל הדוגמנים...

תוםםםם

New member
שלום לכל הדוגמנים...

אחותי הקטנה, בת 12 עוד מעט... דיגמנה לגלי לפני שנה וחצי,שנתיים... והיא דיגמנה גם לאביגדור ולדור-אין... היא היתה בסוכנות עלית ולאחר הצילומים לדור-אין היא ואמא החליטו לקחת מנוחה מהעסק... (לאחר טלפונים רבים מצד האופנה). היא עזבה את הסוכנות. כיום, היא מעוניינת לחזור. איזה סוכנות אתם הכי ממליצים לה להירשם? באיזה סוכנות אתם רשומים? אתם מרוצים מהסוכנות? משלמים כמו שצריך? תודה :)

topagency2

New member
תגובתי סוכנויות דוגמנות לילדים

אני אישית ממליץ ללכת לאחת הסוכנויות שמתמחה בדוגמנות של ילדים בנוסף קראי את המאמר שלנו בנושא דוגמנות ילדים בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=1502&a=68629&c=7146&sc=1822&ssc=0 לאחר שתעשו סקר שוק תראו מה כל סוכנות מציעה, מה הסכם החוזה במידה וירצו אותה ולאחר מכן תחליטו. בין הסוכנויות שאני יודע שעובדות עם ילדים ניתן למצוא את: TAKE 2 רוברטו מחלקת זאטוטים וסוכנות לוק בנים ובנות חברי האתר אם יש לכם ניסיון בתחום דוגמנות ילדים שתפו אותנו.

תוםםםם

New member
אמ...

אני זכר.. וסוכניות אנחנו מכירים... השאלה אם יש המלצות לאחת ספציפית... והלינק שנתת לי כבר לא רלוונטי ממזמן.

topagency2

New member
לא רלוונטי כי?

למה הלינק לא רלוונטי? והמלצות צריך לחכות לתגובות מחברי הפורום

תוםםםם

New member
לא רלוונטי כי היא לא חדשה בעסק...

היא כבר מנוסה... היא השתתה בתצוגות אופנה למניהן... צילומי קטלוג ופרסומות... ולטושי... תודה :)

למעלה