שלום לכל אנשי מקצוע,יש לי שאלה..

born to last

New member
שלום לכל אנשי מקצוע,יש לי שאלה..

אני רוצה לנסות לבנות אתר פשוט,כרטיס ביקור אונליין.
מעניין אותי כרגע הפירסומים של wix ועד כמה שזה לגמרי חינם..אז השאלה שלי כזאת,ראיתי שיש להם גם כל מיני תוכניות פרמיום בתוספת תשלום והכי בסיסי זה משו כמו 4$ לחודש על הדומיין.האם אני חייב לשלם את התשלום הבסיסי הזה על הדומיין בכל מקרה אם אני רוצה להשתמש בwix?
ואם התשובה לא,אז מה הן ההגבלות שיש לי?
חשוב לי מאוד שתיהיה לי גישה מלאה לאתר שלי,זאת אומרת שינויים ועידכונים..
וגם אני עובד אם מקבוק פרו ולמרות שראיתי שwix גם(או רק) עובד על html הייתי רוצה לדעת בטוח שזה לא פלאש..

תודה

mila200

New member
המערכת היא HTML5

לגבי פלאש באתר עצמו צריך לבדוק ספציפית לתבנית שתבחר , למרות שלא נראה לי שהם משתמשים בתבניות שלהם בפלאש.

תבדוק גם אספקט חשב פרט לשליטה מלאה במערכת תוכן, שהאתר יהיה ידידותי לגוגל כלומר מבחינת קידום האתר,

כי זה מה שבסופו של דבר משנה באמת . נדמה לי ש- WIX נותנים גם את הכלים הללו אך אנני בטוחה . רצוי לבדוק .

koguy

New member
גם וגם

בתחילת הדרך האתרים שהם נתנו היו מבוססי פלאש, היום יש להם תבניות ב-HTML5 (כשאתה בוחר תבנית, שים לב שהיא זמינה ב-HTML5).

תבחר תבנית, תעצב מה שאתה צריך ואתה לא חייב לשלם את ה-4$. ללא ה-4$ הדומיין שלך יהיה בעצם סאב דומיין שלהם (ייראה ככה:
yoursite.wix.com). בנוסף יופיעו פרסומות של WIX.
מה שכן - אתה יכול לקנות דומיין משלך (שעולה משהו כמו 80ש"ח לשנה) ולהגדיר הפניה לאתר שוויקס נותנים לך.

נדמה לי שכדי לבנות את האתר שלך אצלם אתה חייב פלאש במחשב במקומי.

אני מצרף קישור לאתר שאשתי בנתה, הוא נבנה בWIX (בחינם, בתבנית פלאש, פשוט כי כשבנתה עוד לא היו תבניות HTML) ואתה יכול לראות איזה פרסומות מופיעות ואיך הURL נראה.
בהצלחה

born to last

New member
אוקיי,תודה על התשובה,צריך הסבר לגבי הגדרות..

מה הכוונה "להגדיר הפניה לאתר שוויקס נותנים לך"?
נגיד אני משלם 80ש''ח לשנה וקניתי דומיין משלי,עיצבתי לעצמי אתר ומה בדיוק אני מקבל?לא יהיו לי פרסומות שלהם? לא יהיה וויקס לפני הקום.?
תודה על הקישור גם..

koguy

New member
יהיה..

כשאתה במסלול החינם של וויקס - יהיו לך פרסומות שלהם (תסתכל בלינק מהתגובה הקודמת שלי) ויהיה לך את הוויקס לפני הקום (סאב דומיין). לדוגמא:
yoursite.wix.com

התכוונתי שאם אתה קונה דומיין משלך, אתה יכול להגדיר (דרך החברה שקנית ממנה את הדומיין, הם יעזרו לך) הפניה.
מה שאומר שאם קנית את הדומיין www.yourdomain.co.il
אתה תגדיר הפניה ל - yoursite.wix.com

מה שאומר שכל מי שמקליד בדפדפן שלו www.yourdomain.co.il
אוטומטית יופנה ל - yoursite.wix.com
(והיוזר גם ייראה בדפדפן yoursite.wix.com).

אתה צריך את זה רק אם בא לך לפרסם דומיין נחמד ולא את הדומיין ש WIX נתנו לך (לשיקולך אם זה שווה לך את ה-80 שקל בשנה).

בקיצור - תיכנס לwix, תבנה אתר חינמי (אתה לא צריך להכניס שם פרטי כרטיס אשראי), תראה איך זה נראה עם הפרסומות ואז תחליט מה אתה עושה.
בהצלחה

למעלה