שלום לכול המומחים יש לי בעיה רצינית

tumti69

New member
שלום לכול המומחים יש לי בעיה רצינית

ואני צריך את עזרתכם אז ככה.... יש לי פורד אסקורט 95 1600 ידנית ויש לה בעיה מוזרה שכבר כמה וכמה אנשים לא יכולים להגיד לי במה בדיוק מדובר. בקיצור המנוע עובד חנוק והאוטו לא מאיץ לדוגמא אני נותן חצי גז או פול ומקבל את אותה התאוצה כשאני שומע את המנוע מתאמץ בצורה מוזרה. דבר נוסף בערך ב3500 סל"ד אני מתחיל לשמוע רעש מהמנוע אני לא בטוח אבל אני חושב שזה או שסתומים או הבוכנות. בכל מקרה אני מקווה שהסברתי את עצמי ומחכה לעצות בתודה מראש.

שי ©

New member
זה יכול להגרם מאלף ואחד גורמים

חיישן כלשהו, ניקוי מצערת, מזרקים סתומים, פילטר אוויר סתום וכו´. לך למוסך שמבין בפורדים לדיאגנוזה. אם אתה כבר שם, שאל על הרעש מהמנוע. שי

tumti69

New member
תודה../images/Emo51.gif

כמה סיבות אני יכול לפסול מראש כי את הפילטר אויר החלפתי הוא חדש, גם ניקוי של מצערת עשיתי לפני שבוע בערך ואומרים לי שזה לא במזרקים. הבעיה שלי זה שאני מגיע למוסך וכל פעם מנסים לתקן כל מיני דברים אבל לא מסדרים את הבעיה הזאת וכל ביקור כזה עולה לי איזה 300 שקל. בגלל זה חשבתי שאולי תכוונו אותי למשהו מסוים. תודה בכל מקרה.

שי ז.

New member
תבדוק את האגזוז

באיסוזו היתה לי בעיה דומה ואחרי שבדקנו משאבת סולר, מיכל דלק, איג´קטורים וכו´ פירקנו את הדוד האחורי וכשמילאנו אותו מים הם פשוט לא יצאו מהצד השני. החלפת הדוד פתרה את הבעיה.

tumti69

New member
הדוד האחורי הוחלף גם כן לא מזמן

לגבי האמצעי לא יודע אבל כמו שזכור לי גם הוא נבדק בזמן ההחלפה והיה בסדר

ronenle

New member
תנסה לבדוק כווני הצתה.

יכול להיות שהסימן על גל התנופה נמחק עם השנים, ואקדח הכיוון מזהה סימנים אחרים. לי זה קרה כאשר מכונאי "חכם" לא ראה את הסימן וצבע על הגל-תנופה סימן במקום שהוא חשב שהוא המקום. אין ספור בקורים במוסך לא עזרו, רק ביקור אצל מכונאי זקן שכיוון הצתה לפי האוזן והסחיבה של הרכב פתרה את הבעיה. בהצלחה.

be_roo

New member
זו הבעיה במכונאות

לא כל תקלה היא כבל קרוע שניתן לראות בעיניים. חלק גדול מהבעיות הן תוצר של בלאי מצטבר שעדיין לא הגיע לשלב התקלה הסופית, ולכן קשה לאתר. במקום לשבת ולפרק במשך שעות את כל האוטו כדי לנסות לאתר את הגורם, מתחילים לטפל בדברים הכי טרוויאלים ואם זה לא עוזר ממשיכים. בדיוק כפי שאם כואב לך הראש ואתה הולך לרופא, דבר ראשון תקבל אקמול, ורק אם זה לא יעזור יבצעו בדיקות נוספות וטיפולים שונים.

למעלה