שלום לכולן

לס לי

New member
אני באמת מאחלת לעצמי

שהאיזון הזה בחיי ימשיך לעד ושחס וחלילה לא אמעד למשהו שיכול לטלטל את נישואינו היקרים לי מאד. תודה על התמיכה , דברייך מחדדים את הנושא הטעון שאנו מצויות בו. מאחלת לך הרבה פשטות ושלווה בקשר הזוגי וגם אני שמחה מאד לגלות שיש עוד נשים באותה סירה ומענין אותי תמיד להכיר צורות נוספות של התמודדות עם המצב . הרבה טוב .

לס לי

New member
שלום לכולן

וברכות על הפורום החדש והמקסים:) רקע בקצרה - נשואה למעלה מעשור לגבר ו...לסבית. אבל באותה נשימה שאני מזדהה כלסבית אני יודעת שאת הבחירה שלי להיות אשה של גבר ולא אשה של אשה עשיתי בלב שלם ומתוך שלמות פנימית.ואינני מתחרטת על כך. אני אוהבת אותו,הוא חבר,הוא תומך ברגעים קשים,הוא שותף מלא לחיי והוא אוהב אותי למרות שהוא כמעט יודע , אני אומרת כמעט, כי מעולם לא דיברנו על כך בגלוי,אבל האהבה הגדולה לאשה שהיתה לי טרם נישואיי עדיין נמצאת בחיי,כחברה טובה ולא כמאהבת,אבל זה די שקוף שהיינו אהובות, הוא מעולם לא אמר לי מילה על כך. נכון,יש תשוקה בוערת לדבר ההוא שאין לך בחיי הנישואים עם בעלך, יש רגעים קשים ויש פיתויים,כל אחת מנווטת את חייה לפי מה שמתאים לה. ממה שקראתי,יש הרבה בלבול,פחד ותחושת חוסר אונים למול השאלה מהי הבחירה הנכונה. רציתי להראות שיש גם צד של לסביות שנשואות באושר לבעל,וזה לא סותר את הזהות המינית שלהן. שיהיה לכולנו רק והרבה טוב :)

nuritpm

New member
אשמח לשמוע עוד קצת...

סליחה אם השאלות שלי אישיות מדי, אני באמת רוצה להבין איך זה אצל אחרות, אל תעני אם את רוצה לשמור לעצמך, זה בסדר. איך זה עובד לך? אם את מגדירה את עצמך כלסבית, תשוקתך לנשים ברורה לך, האם את מסוגלת להיות עם בעלך בצורה אינטימית? כי אני מאד חד משמעית לגבי הנטיה המינית שלי אבל ריגשית אני מאד אוהבת אותו ומחוברת אליו, אבל אי אפשר לחיות כל כך הרבה שנים בתיסכולים כאילה, בחוסר אינטימיות ומגע, וזה כמובן משפיע על כל אספקט אחר בקשר, הרי לא מדובר רק בפורנוגרפיה, אלא באיך שאת רוצה את עצמך בקשר, מה את נותנת, מקבלת... זה קשה לו ולי.... אז הבחירה הייתה בלתי נמנעת - להפרד אבל כל כך קשה ומייסרת. ספרי, אם מתאים לך, איך את מצליחה? ותודה מראש שאת כאן איתנו, מעריכה את הפתיחות והכנות. נורית

לס לי

New member
נכון,

בעצם היותי לסבית למעשה לא היתה צריכה להיות לי שום משיכה גופנית לגבר, אבל כפי שציינתי,המורכבות היא כה רחבה שכשאני נמצאת איתו יחד באותה מיטה, ה-כ-ל מחבר בינינו , והכל אצלי זו אהבה כנה לאיש שהולך לצידי כבר הרבה שנים, שבנינו יחד בית ומשפחה,שדואג לי ושאוהב אותי בכל ליבו,ואני אותו. זה לא פשוט כלל ואני בטח לא מחדשת לך דבר.אין שום דבר דומה בין מגע של אשה לגבר ובין מגע של אשה באשה. ועדיין ,לפחות אצלי , להיות עם בעלי זה אפשרי.

אא101

New member
תודה

איזו שלמות וקבלה הלוואי ואי פעם אוכל גם אני להגיע לתובנות הללו בלי לפרק את כל מה שבניתי מילים מחזקות אז תודה מקרב לב

אני לסבית למרות....

היי אני לסבית למרות שאני חיה עם בן זוג. לא אוהבת הגדרות, תיוקים וכו. להיות לסבית זה לא רק מין (זו דעה רווחת אצל הרבה אנשים ונשים). להיות לסבית זו החברה של הנשים, להיות מעורבת חברתית-פוליטית. חברה אמרה לי אבל אין לך זוגיות עכשיו ועניתי לה באותה המטבע: אם תתגרשי לא תהיי הטרוסקסואלית ????!!! בסופו של דבר הבחירה בידיך. בחירה לפי הלמות ליבך. אנחנו כאן לצידך.

nuritpm

New member
בורכת!!!

אני ממש מקנאה בך, הלוואי ויכולתי גם וגם, אני מאד אוהבת אותו ומעריכה אותו כל כך, הוא אדם מקסים וחבר טוב ואוהב אותי ללא תנאים, אבל זה כבר ממש קשה לנו. אם שנים הצלחתי איכשהו "לעשות טובה" וזה עלה לי בדמים, תרוצים, התחמקויות, בכי, מה לא, אז אחרי שהרגשתי מה זה להיות עם אשה, והבנתי איך אני מולה, כבר אי אפשר לחזור אחורה, אני פשוט לא מסוגלת בכלל. זה עצוב לי כל כך... שמחה בשבילך שאת מצליחה, אין כמו שלמות פנימים וחיים שלווים ובטוחים. שלא ייגמר לך! נורית

לס לי

New member
תודה לך,

באמת מרגישה שבורכתי, ומבינה מאד את מה שאת מתארת . מאחלת לך ימים קלים יותר עם הרבה שלמות פנימית ועוד יותר הרבה - אהבה . ובינתיים,מכל הלב ~~~~ חיבוק ענק !~~~~

למעלה