שלום לכולן

שלום לכולן ../images/Emo20.gif

אז..... גם אני נכנסתי לסטטיסטיקה בפעם השניה לצערי. אני אחרי הפלה. שניה. אני אחרי תקופת האבל שלי, ועכשיו אני יכולה להתנחם שהפעם הזו היתה הפלה טבעית. בשבוע 5 - זה נקרא הריון כימי, לא? אז גם את זה "חוויתי". אתמול ביצעתי בדיקת בטא והיום קיבלתי את התוצאות - קטן מ-3. נראה לי שזו הפעם הראשונה שאני שמחה לקבל תוצאה כזו..... אין לי נסיון עם דברים כאלה ויש לי המון שאלות: מה עכשיו? מחכים לוסת? מתי היא אמורה להגיע? האם צריך ללכת לרופא לבדיקה? אני לא מאמינה שזה קרה שוב בדיוק בהפרש של שנה, בדיוק לפני החג, שלאחרונה אני לא מסמפטת אותו בכלל!!! מאחלת לכולם קליטה מהירה ומאושרת.

מקוםבלב

New member
היי צ'יפסי,

צר לי על ההריון הכימי, כעיקרון אין הרבה מה לעשות מלבד לחכות למחזור הבא.שיגיע לדעתי די בתאריך הנכון. אם את רוצה להיות רגועה שהכל בסדר, לכי לבדיקה . בטא מתחת ל3 זה בסדר גמור. מה היה בפעם הראשונה? אולי שווה לדבר עם הרופא ולראת מה הוא חושבץ האן יש בדיקות שהוא ממליץ לעשות. לדעתי לכל אחת פה יש את החג העצוב והנאחסי שלה. משום מה אני מכירה הרבה בנות ואני בניהן שהאובדן שלהן היה בחג כלשהו או בסמיכות אליו. מקווה איתך יחד שההריון הבא יגיע במהרה.

למעלה