שלום לכולן! צריכה עזרה בבקשה..!! :(

WHATEVER7

New member
שלום לכולן! צריכה עזרה בבקשה..!! :(

פעם היה אתר שהייתי נכנסת אליו בשביל לראות פרקים מלאים של הסדרה. אני זוכרת שהיה בו מן צ'ט כזה ולכולן היה ניק משלהן והיה אפשר להתכתב...היה לאתר רקע שחור כזה והיו בו את כל הפרקים של כל העונות.. אם מישהי יודעת על איזה אתר אני מתכוונת בבקשה עזרה!!! תודה מראש :)

Shiri from the block

Active member
וואי אני יודעת על מה את מדברת אבל אין לי שמץ איפה שמרתי את זה ובאיזה שם.. לא נכנסתי לשם ממזמן../images/Emo10.gif

WHATEVER7

New member
ווואיייי..!!! בבקשההה אל תעשי לי את זהה

פליזז פליזז את חייבתת לחפש בבקשה!! את לא מבינה כמה אני מחפשת את האתר!! כבר יומיים!! אני חייבת אותו!! אני מתה לראות את הסדרה שוב!! ושם אני רשומה ואפשר לראות את הפרקים אונליין בלי שום בעיה והסתבכויות!! יאאאא... :(((((((((((

Shiri from the block

Active member
טוב מסתבר שהאתר קיים בקישורים של הפורום כי אני אצלי במועדפים לא מצאתי את זה, גם לא זכרתי איך קוראים לזה בכלל.. ואם אני לא טועה וזה באמת שם האתר, אז הוא כבר לא קיים... http://insidethel.com/

WHATEVER7

New member
כן, זה האתר שהתכוונתי אליו..

אבל הוא באמת לא קיים יותר \: לא נורא הסתדרתי ומצאתי איפה אפשר לראות את העונות אונלייין :) תודה רבה לך!!!!!!!!!! :)

Shiri from the block

Active member
וואי שווה! תודה על האתר! אני אכניס גם אותו תכף לקישורי הפורום ככה שאם מישהו יאבד את זה אי פעם אז יהיה את זה גם פה חח יאא איזה כיף תודה :)

WHATEVER7

New member
חחחח בכייף! :) רעיון טוב..

בטח אני אאבד אותו מתישהו, אני מפוזרת רצח חח :) עד שמצאתי את האתר הזה...לקח לי כמה שעות טובות חח :) תהנוווווו בנוווותתתת [:

למעלה