שלום לכולן כנסו בבקשה צריכה עזרה

doried

New member
שלום לכולן כנסו בבקשה צריכה עזרה../images/Emo13.gif

ובכן אחותי הקטנה מתחתנת בעזרת השם ואני צריכה את עזרתכן ורעיונות להכנת חמסה קלאסית ללא פרחים וללא הרבה זהב ונצנצים איגרת ברכה מיוחדת (כיוון שזו אחותי שממש גידלתי אותה) ברכת הכלה כברכה שאחכ אשתמש באלבום מעוצב וחייב להיות מיוחד כיוון שהיא גרה בניויורק ויש להם טעם שונה משלנו (מה גם שהיא דתייה מאוד ואני לא יודעת כל כך מה יתאים) העניין הוא שמרוב התרגשות אני לא מצליחה לחשוב צלול בטח לא לעצב ולא עולה לי שום רעיון לראש ואני לחוצה בזמן יש לי רק 3 שבועות הצילווווווווווווווו תודה ומעריכה דורית

gdnv

New member
קודם כל מזל טוב

דורייאד, כנסי בקשה למסרונים שלך , להתראות gdnv

foggy night

New member
היי דורית

אולי תכיני לה מובייל מפעמונים, כמו הפעמון שאני עשיתי רק קטנים יותר? אם היא מתחתנת ודתיה אז אני מניחה שהם לא גרו יחד קודם - תכיני לה דברים לבית: מזוזות, תה-קפה-סוכר, שלט לדלת, תחתיות לכוסות, קערות מעוצבות, מגנטים למקרר, קופסאות יפות, כלים לאמבטיה (סבוניות וכאלו - אפשר לשים עליהם דקאלים) וכו'. אני בכיוון?

doried

New member
אני צריכה להכין גם חמסה וגם איגרת ב

רכה אני הכנתי לאמא חמסה עם פרחים ואחותי מאוד רוצה חמסה מעשה ידי אבל לא פרחים ומשהו קלאסי לא עולה לי שום קלאסי לראש ואיגרת ברכה אני רוצה משהו מהמם משהו שישמש גם אחכ לאלבום מעוצב שכמובן אצטרך את עזרתכן אחכ אבל יש לי זמן לזה תודה מראש

limor761

New member
החמסה יפה מאוד

האם זו מדבקה? מי יודעת היכן ניתן לרכוש מדבקה של ברכת הבית באנגלית?

בהובילנד ראיתי איזו מדבקה באנגלית,

אני חושבת שזה משהו דומה לברכת הבית, אבל לגמרי לא בטוחה. בכל מקרה שווה לבדוק, כי יש שם עוד מציאות אחרות!

doried

New member
יש מדבקה באנגלית לברכת הבית מגיעה ב

גדלים שונים וניתן להשיג בכל חנות לחומרי יצירה

limor761

New member
תודה- אבדוק בהובילנד.

עד עכשיו לא מצאתי בחנויות היצירה שחיפשתי בהן-- אז כנראה שאין ב"כל" חנויות היצירה

doried

New member
תודה לכולן אבל חייבת חמסה ../images/Emo140.gif

זה מה שביקשה וחייבת להכין מה שמבקשת (צריך לרצות אה הכלה
) רק שאין לי רעיונות אני מרגישה מין בלקאאוט כזה אולי מהתרגשות

ברכת הבית באנגלית .....

אני מדפיסה בד"כ על שקף גוזרת ומדביקה על חמסות אם זה יכול לעזור- בבקשה

doried

New member
תודה אילו ברכות יפות שמרתי ועוד איך

שמרתי עכשיו אצטרך להכין 2 עברית ואנגלית מאוד יפה

מושית10

New member
את יכולה להכין חמסה גדולה יחסית

ועליה מדבקה של ברכת הנרות לשבת. את יכולה להשתמש בפרחים עדינים אבל לא בתמונות של מלאכים או מוטיבים רומנטיים כי אלה מוטיבים נוצריים ולא מתאימים לבחורה דתית.. לגבי ברכת הכלה תעשי חיפוש גם כאן וגם בפורום הראשי השני ותמצאי הרבה דוגמאות יפות ומעניינות. והעיקר: שיהיה במזל טוב.

אין לי ממש רעיון, אלא הצעה../images/Emo13.gif

את החמסה כדאי לך לצבוע בצבע רקע לבן, גם כי הוא קלאסי (כפי שאחותך ביקשה) וגם כי הוא מתקשר לכלה שלובשת שמלה לבנה

למעלה