שלום לכולן, התייעצות! קצת מסובך

שלום לכולן, התייעצות! קצת מסובך

היי! חייבת את עזרתכן בעניין מסוים..... חלקכם יראו את זה כמוזר אבל לא אכפת אני פשוט חייבת ייעוץ. הייתה לי בנייה במשך כ-6 שנים אם לא יותר והחלטתי שאני מפסיקה כי נמאס לי פשוט... הייתי כוססת ממש ציפורניים עד הבשר ולכן עשיתי בנייה! כשהחלטתי שאני מפסיקה החלטתי גם שאני מאריכה ציפורניים לבד! ובאמת כך קרה הציפורניים שלי טבעיות ויפות מאוד אבל מה הבעיה פה? יש לי אגודלים ממש מוזרים אולי כבר ראיתן אצל מישהי מתישהו בחייכם.... אגודלים מוזרים כי הייתי מוצצת אצבע כשהייתי קטנה ולכן הם התרחבו והם קצרים ממש ממש מכוער ולא יפה! זו גם חלק מהסיבות שעשיתי בעבר בנייה. כשיש לי בנייה על האגודלים לא שמים לב אליו לפעמים. עכשיו יוצא מצב שאני הולכת לבונת ציפורניים שלי רק בשביל מילוי ל2 האגודלים (טיפשי לא) כמובן משלמת רק 20 שקל . אז כן יש לי ציפורניים טבעיות משלי ובאגודלים בנייה.. אגב אם אתן שואלות את עצמכן לא שמים לב לבנייה חושבים שזה טבעי! ולכן באתי להתייעץ איתכן!!! חשבתי אולי שאני יעשה פשוט בבית לעצמי במקום כל הטרחה הזאת ללכת לבונת ציפורניים וכו' וכו'. מה דעתכן? לקנות מכונה משלי ולעשות לעצמי ואני אלמד אצל חברה או משהו לעשות בנייה ל2 ציפורניים

יעל י

New member
למה לא פעיל?כי לא ענו לך על השנייה?

אנשים עובדים ולא נמצאים און ליין 24/7. לעינייננו...20 ש"ח פעם ב3 שבועות זה סביר בהחלט ולא מצדיק לעשות לבד. לעשות לבד זה לא פשוט במיוחד ביד הנגדית ובמיוחד באגודלים. אני בעד להמשיך עם המקצועית. בהצלחה.

למעלה