שלום לכולן, אני חדשה כאן

אור74לי

New member
שלום לכולן, אני חדשה כאן

מזה מס' שבועות קוראת פסיבית ומקבלת הרבה כח וידע מהפורום, ועדיין חוששת מתחילה שבוע 10 (עובר אחד) לאחר הרבה הזרעות ושני IVF, ההריון התחיל בדימומים ואני עדיין עם אוטרוגסטן וגסטון אני בחרדות וחששות אינסופיות, לפני יותר משבועיים עשיתי US ראשון, הכל היה בסדר, יומיים אח"כ אני כבר עם סרטים והזיות על מה שקורה שם בפנים, שבוע שעבר היה לי טיפה כתמים חומים והלכתי למיון נשים לעשות US, היה בסדר, זה החזיק אותי לכמה ימים... אני אולי לא נורמאלית אבל אני לא מצליחה להשתלט על המחשבות והפחדים, חברות שלי אומרות לי לא לדפוק חשבון וללכת שוב לעשות US, התור הבא לרופא רק עוש 3 שבועות! מה אתם אומרות? האם זה יכול להזיק? האם כדאי? שיהיה בשעה טובה לכולן ובהצלחה, אשמח לתגובות

היי אורלי, מבינה לליבך

אני בשבוע 7+5 ונכון לשבוע 7+3 עדיין לא ראו דופק, הבטא עולה לאט והיו לי דימומים לאורך כל השבוע ה-4 אני מניחה שאם את אומרת שהכל בסדר אז דופק כבר שמעו... אל תחכי לעוד 3 שבועות וחבל על הלחץ שתשרי בו, לכי לקופה ובקשי מהרופא US, אחרי שתסבירי לו על הדימומים והלחץ הוא יתן ללא בעיה. באופן כללי - בשלב כזה אין הרבה מה לעשות אם משהו לא תקין לכן אף רופא לא נלחץ מאחלת לך שיהיה לך המשך משעמם ותקין, לכי כבר היום לרופא והסירי את הלחץ מליבך בהצלחה וממתינה לעדכונים טובים לימור

אור74לי

New member
תודה רוכבת חמודה

על העצה והאיחולים, מאחלת לך גם לראות דופק במהרה, ושהכל יסתיים בטוב, אני עוקבת אחרי הספור שלך וממש מורידה בפנייך את הכובע על ההתמודדות והסבלנות ועל העידוד והתמיכה שלך בכולן (גם בפורום פוריות) מגיע לך את הטוב ביותר - אז שיגיע. אני אלך שוב מקווה שלא יעשו לי פרצופים

שירה332

New member
לגמרי מבינה אותך

את כל הטרימסטר הראשון העברתי בחרדות איומות ודאגה בלתי פוסקת, כולל סופשבוע רומנטי בצפון בשבוע 7 שנגמר בסצנת דמעות היסטרית במיון של בי"ח רבקה זיו בצפת, לשם גררתי את בעלי משוכנעת שמשהו השתבש וכבר אין דופק (רעיון שהתברר תודה לאל כמופרך). יכולה להגיד לך שאני עשיתי לא מעט אולטרסאונדים בשבועות האלה, מצאתי שזה הדבר היחיד שנותן לי קצת שקט נפשי. הרופאים אמנם לא ממליצים על אולטרסאונדים אינסופיים במהלך ההריון אבל שניים-שלושה יותר או פחות ממש לא נחשב למשמעותי. אצלי אחרי השקיפות העורפית (שבוע 12) מפלס החרדה ירד מאד ומאז אני מצליחה להסתפק במעקב רגיל (לא שאין דאגות גם היום אבל הכל הרבה יותר רגוע). בקיצור - תחזיקי מעמד, אלה שבועות באמת קשים. לדעתי - אם עוד אולטרסאונד בין בדיקה שגרתית אחת לשנייה מרגיע אותך, ממש אל תהססי. גם אמא בסטרס קשה זה לא דבר מומלץ במיוחד לעובר שלך. בהצלחה.

אור74לי

New member
תודה רבה

פעם קודמת הייתי במיון נשים במרכז בריאות האשה בפ"ת, את יודעת על עוד מקומות כאלו שאפשר ללכת ויש להם US?

תיני25

New member
../images/Emo207.gif שאלה- אולי טיפשית ואולי לא

אני בשבוע 22, אתמול עשיתי סקירת מערכות ורק אחרי שיצאתי מהרופא חשבתי על זה שאחת מהידיים של העובר היתה בדיוק באותה תנוחה שהיא היתה בשקיפות עורפית- יד על המצח, אולי זו שאלה טיפשית, אבל יכול להיות שהיד שלו הזו לא זזה בכלל משם? שיש איזושהי בעיה? אני עובדת עם ילד שמוגדר בחינוך מיוחד ואני קצת לחוצה שהכל יהיה בסדר ושהתינוק יהיה בסדר. אשמח לתשובות...

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה אלינו.

אז ברוכה הבאה לפורום הנחשק ביותר ב
- מאחלת לך הריון מלא, תקין, בריא ומשעמם. וגם ברוכה הבאה אל הפורום עם הפחדים והחרדות. אין כאן אחת שלא מבינה אותך. הפחד מהלא נודע הוא הפחד הגדול ביותר. כל סימון או חוסר-סימן יכול להטריף ברמות שלא תיארת שהן קיימות לפני ההריון. חייבים אישור כל הזמן לקיומו של ההריון. חייבים US כל יום. זו הרגשה שפקדה רבות מאיתנו, כך שאת בחברה טובה. אם אין לך דימומים ו/או כאבים, לא תהיה לך ברירה אלא להמתין לבדיקה הבאה.

nackan

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה

החששות שלך מובנים ומוכרים... אני עשיתי פעם בשבוע בדיקות דם וUS עד שבוע 13. ורק עכשיו כשהתחלתי להרגיש אותו ותוצאות הבדיקות עד כה יצאו טובות , אני מתחילה להרגע. אל תחששי ללכת ולבדוק. שלוות הנפש שלך חשובה עכשיו במיוחד. שיהיה בהצלחה והמשך הריון ארוך תקין ו"משעמעם"

חגיתלה

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

כל כך מובנת התחושה שלך. בהריון הראשון גם אני הייתי חרדתית ולחוצה, אם כי לUS לא רצתי כל כך, כי התביישתי מהרופא ומהלחץ שלי. בהריון הזה כבר לא הייתי לחוצה כל כך. אם אין לך דימום תמתיני בסבלנות ותני לו "להתבשל" בפנים.

אור74לי

New member
תודה לכל המועודדות,

על גבי הפורום ובמסרים, הלכת היום לעשות US, אחרי כאבי בטן אתמול (סתם ממשהו שאכלתי כנראה) הכל בסדר ב"ה , מקוה להחזיק מעמד עד השקיפות עוד שבועיים וחצי

למעלה