שלום לכולן! אני חדשה כאן...

malit

New member
שלום לכולן! אני חדשה כאן...../images/Emo15.gif

זה כזה נורא להתחתן בחורף??? מה אתן חושבות? אני מתלבטת אם להתפשר ולהתחתן בחורף לאור ההבדלים העצומים במחירים בין קיץ לחורף...

מזל טוב! זה בכלל לא נורא

תמצאי כאן מלא כלות "חורפיות", כולל אני. ההפרש בעלויות באמת משמעותי. אנחנו מתחתנים במקום שספק אם הינו מתחתנים בו בקייץ בגלל העלויות. תבחרו מקום שיפה בפני עצמו לחורף ולדרך!

muga

New member
../images/Emo49.gif וברוכה הבאה!! ../images/Emo140.gif

נורא? ממש לא.. המון זוגות עושים את זה, ונהנים מאוד מהחתונה. לכל דבר יש יתרונות וחסרונות - חתונה בחורף היא לרוב במקום סגור (בכל זאת, גשם וקר). לעומת זאת, המחירים באמת הרבה יותר זולים. תעשי את השיקולים שלך (שלכם), ותראי מה חשוב לך בחתונה, ואז תחליטי. בהצלחה, והמון מזל טוב.

ט ו ש ה

New member
למה נורא?

חתונה בחורף זה מעולה! א. פחות כסף - כל הספקים דורשים פחות ב. יותר זמינות - יש פחות אירועים ולכן רוב הסיכויים שהספקים שתרצו יהיו פנויים ג. פחות חתונות - יותר אורחים שיוכל להגיע אליכם ולתת מתנות יותר נדיבות (לא שזו סיבה להתחתן אבל זה עדיין נחמד) כי אין להם 6 חתונות על הראש...

שמיימית

New member
סליחה שמתערבת ../images/Emo9.gif ומה עם הצילומים?

זה לא הורס את האירוע מתכוונת לצילומי לפני הכל , של הזוג יחד לפעמים אני גם שוקלת על אירוע חורף אבל מאוד רוצה את השמש של האביב ... ככה זה שנולדים באביב

ט ו ש ה

New member
לא מבינה למה הורס

א. בחורף הישראלי יש המון ימים נורא יפים ושמשיים, אפילו בפברואר ב. זה לא שאי אפשר להצטלם בחורף - פשוט צריך לחשוב על מקומות פחות "בעייתיים" מבחינת משג האויר. ליא אישית ים של חורף יותר נוגע, מאשר ים של קיץ אז זה בכלל בונוס, ג. צלם טוב יכול להוציא תמונות שוות גם מחדר האמבטיה שלך.

NIKITA25

New member
הצלם אמר לי שהצילומים הכי יפים יוצא

יוצאים בחורף מאחר וזו עונה ספונטאנית והצילומים יוצאים מיוחדים

ברור שבחורף...

אני חושבת שהחורף לוקח..הרבה יותר רומנטי.. חוץ מזה ש: א. יותר זול ב. החתונה הרבה יותר ייחודית, אין מיליון חתונות אחרות מסביב..האורחים שלך לא צריכים להיות ב-4 חתונות באותו שבוע. ג. כתוצאה מסעיף ב' המתנות יותר גדולות.. ד. יותר קל לסגור עם הספקים שאת מאוד רוצה - הם לרוב פנויים.. מספיק סיבות, לא?

malit

New member
תודה לכולן על התגובות המהירות!

איזה מקסימות... אני קצת בלחץ מזה כי נראה לי שבחורף מפספסים את היופי של החתונה בגן עם פינות הישיבה היפות האלה על הדשא וכו'... ותמיד נראה כאילו בקיץ הרבה יותר שמח ומסיבתי. וכמובן הצילומים... והשמלה-אני לא מתכוונת ללבוש ארוך כמובן ויהיה לי קר....

Springie

New member
חורף !

חתונה בחורף לדעתי הרבה יותר שווה, מכל הסיבות שציינו בנות הפורום לפני, ובנוסף לדעתי זה גם הרבה יותר רומנטי באווירה... אחותי התחתנה בדצמבר ב"יער" בחדרה, והיה מקסים מקסים. אנחנו תכננו להתחתן בחורף, אבל בגלל אילוצי משפחה אנחנו נאלצים לדחות...

חורף!בטח חורף!

אני נורא רציתי להתחתן בחורף.. רומנטי כזה.. ובכלל, אני מעדיפה בהרבה את הקיץ! אבל נראה שהחורף מבריז לי מהחתונה... (אני מתחתנת עוד חודש בדיוק)

talilu

New member
אני נורא התבאסתי

בהתחלה, כי החתונה החלומית שלי הייתה בגן אירועים מושקע עם פינות מקסימות, כמו שתיארת בעצמך. אבל - כל מה שאמרו כאן שאר הבנות הוא נכון: אין כמעט חתונות מסביב, המחירים טובים, וגם אפשר למצוא מקומות שלא נראים כמו אולמי שמחות מנצנצים (לא שחלילה יש לי משהו מגד אולמות כאלה, זה פשוט לא ממש הסגנון שרציתי...) אני ראיתי שהמחירים זולים ב- 30% עד 40% (!!!!) ואצלנו, לצערי, הכסף היה שיקול מאוד מאוד רציני.

meitals5

New member
טושה אני איתך בכל מילה../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif

צודקת בהחלט.

למעלה