שלום לכולן - אמורה להצטרף בימים הקרובים

o f r i k

New member
שלום לכולן - אמורה להצטרף בימים הקרובים

מתוכנן קיסרי ביום שני הקרוב (שבוע 38+5) אם לא תתפתח לידה. הלידה/ניתוח מתוכננים לתל-השומר ואני מחפשת טלפון של יועצת הנקה טובה שתגיע אלי להדרכה ראשונית. אני מעדיפה לדבר איתה מראש ולסגור פינות (לסדנה של דבורה ונועה לא אוכל להגיע לצערי). תודה

יקירתי - מחזיקה לך אצבעות-

בעזרת ה' הכל יהיה בסדר! שמחה לראות אותך כאן!! -מאיפה את בארץ (לפי זה נוכל להמליץ על יועצת הנקה טובה- וכמובן ש'עוד נועה' מנהלת הפורום ממודיעין- אין שני לה...מומלצת בחום מניסיון אישי טוב! ב ה צ ל ח ה! נעמה

o f r i k

New member
הי נעמה -

חשבתי להזמין ישירות לתל-השומר למחלקה או למלונית. לא לחכות לבית (חמשה/שישה ימים בביה"ח זה המון זמן).

אורנה דיבון אופיר

היא היועצת הנקה הבכירה של תה"ש וכוהנת הגדולה של הנקה בכלל. היא אמורה להיות גם בבית-חולים אבל הבנתי שלרוב הסיכוי לראות אותה הוא בעיקר במלונית. איך שאת יכולה, תבקשי שתבוא לראות אותך ככה גם תקבלי את אחת היועצות הטובות שיש וגם בלי כסף... שיבוא בקלות ובבריאות

נועהא1

New member
מסכימה- אורנה נהדרת...

את אורנה פגשתי במלונית של תל השומר (בעזרתן של נועה ואביטל)... אחרי ימים קשים וכואבים הגיעה לחדרי לחמש דקות והוכיחה שהנקה לא חייבת לכאוב (מה שהפתיע אותי מאוד אז) ופשוט הצילה לי את ההנקה. פשוט מדהימה. תבקשי לראות אותה כמה שיותר מוקדם כי היא נורא נורא עסוקה. בהצלחה רבה רבה ובשעה טובה :)

wpnina

New member
אורנה אכן מלאכית

אני פגשתי אותה במחלקת מעבר בתל השומר והיא במקרה היתה שם עם חמש מתלמדות, שלקחו אותי כפרוייקט ואכן בזכותה אני היום יודעת להניק את התאומות שלי ועוד ביחד היא מקסימה מקצועית ומלאת אופטימיות תנסי להגיע אליה, שווה כל שקל ומאמץ. ובהצלחה ענקית !

למעלה