שלום לכולן... (או כולם??)

kapit10

New member
שלום לכולן... (או כולם??)

אני מזכירה הודעה ישנה שכתבתי כדי שיהיה קל לעשות את הקישור: אני עושה פרוייקט לכבוד חתונה של חברה מאוד קרובה- שמיכת טלאים שמורכבת מטלאים שקרובים מכינים. הייתי מחוסרת כל רעיון לטלאי שלי והתייעצתי אתכן. המלצתן לי על החנות "פיסות" ואכן הייתי שם וקניתי פיסות בדים בצבעי סגול חזק עם איורים עליהם (הטלאי שלי הוא סגול בהיר). רכשתי גם נייר עם דבק שמגהצים (בשביל האפליקציות) וחוט תפירה בצבעי סגול מתחלפים. יש לי כבר רעיון למה אעשה על הטלאי ורציתי לשאול לדעתכן ולהתייעץ איך להוציא אל הפועל... אז ככה.. השם שלי הוא יעל ושל חברתי -תמר. אני קוראת לה תמי. אני רוצה לכתוב לה שתי שורות מהשיר "חברות" של גלי עטרי שהולכות כך: "את ואני קשורות בקשר, אין שום דבר דומה לו" ואז חשבתי לכתוב בעזרת הבדים את השמות - תמי יעל ולעשות קשר בין ה"יודים".... מה אתן אומרות?? אשמח לשמוע רעיונות או מחשבות ואם יש רעיון כיצד לעשות את הקשר... אשמח גם לשמוע:)) תודה מראש...

איריס ב1

New member
איך את רוצה לכתוב??באפליקציה של אותיות?

נשמע מורכב ומסובך...... ולמהלא עונים? שבת שטופת שמש, מטיילים.... סבלנות.....

kapit10

New member
כן חשבתי לעשות עם אפליקציה

של אותיות... למה זה נשמע לך מסובך?? האם יש לך הצעה לפשט את התהליך??

שולרון

New member
תשובה, בערך...

הרעיון שלך נראה נחמד ובר ביצוע. אין לי רעיון אחר להציע לך. בנוגע לאיך לעשות את הקשר - קחי חוט סריגה עבה בצבע מתאים, או איזה סרט צבעוני ויפה. תחתכי לשתי חתיכות. תעשי קשר. תניחי על הבלוק שלך ותחברי. יש שתי אפשרויות לחיבור: אם את בחרת חוט צמר עבה - פשוט תעשי תפר זיגזג מעליו שיתפוס אותו לרקע (couching). את בחרת לעבוד בסרט - תתפרי את הסרט לרקע בחוט דק התואם לצבע הסרט (בתפר ישר במרכז הסרט). מקווה שברור, שולמית

ציפי טל

New member
שלום שולמית

שלום שולמית! הפנית אותי אליך אסנת, לאחרונה כשאני מנסה לקנות ספרים/חוברות שמנענינות אותי דרך האמזון, אני נתקלת בהודעה (אם הבנתי נכון) שלא שולחים לישראל....ידוע לך כיצד כן אפשר לרכוש ספרים דרכם? תודה ושבת שלום ציפי טל

שולרון

New member
קניית ספרים באמזון

ציפי, כנראה את מסתכלת על ספרים יד שנייה. באמזון ניתן לקנות ספרים חדשים ישירות או ספרים יד שנייה מחנויות או אפילו אנשים פרטיים המקושרים לאמזון. כאשר מדובר בגופים חיצוניים, חלקם הגדול לא שולחים מחוץ לארה"ב. ספרים מסויימים אין באמזון בכלל (כי אזלו בהוצאה לאור) ובמקרים כאלה הדרך היחידה היא לקנות משומש. את צריכה לשים לב כשאת בוחרת האם את בוחרת לקנות מאמזון או שאת לוחצת על קישור שיש בדרך כלל לספרים חדשים ומשומשים ממקורות אחרים. הדרך היחידה לעקוף בעיה זו כשאת רוצה לקנות משומש היא לשלוח למישהו בארה"ב שישלח לך. שולמית

ציפי טל

New member
תודה

אני מנסה גם ספרים חדשים- ולאחרונה זו התגובה (שאין אפשרות לשלוח) ואין לי אף אחד בארה"ב, יש לך פיתרון? פניתי אלייך כיוון שהבנתי שאת רוכשת לפעמים דרך האינטרנט...בעבר הרוחק רכשתי מספר ספרים שבת שלום ציפי טל

שולרון

New member
../images/Emo201.gif

אני קונה ספרים כל הזמן ועד עכשיו לא נתקלתי בבעיה כזאת...

chayahd99

New member
מכיון שהכיתוב ארוך...

מכיון שהכיתוב ארוך ואני מניחה שהבלוק לא ענק, אני מציעה לרקום את האותיות על גבי הבד. אפשר לעשות את זה ביד או בצורה פשוטה ע"י תפר זיגזג במכונה.

kapit10

New member
שאלה...

האם את חושבת ש40 על 40 זה לא יספיק? כי השמות קצרים...

chayahd99

New member
כנראה לא הבנתי

אם זה רק השמות אז זה יספיק. אני חשבתי שאת מתכננת לשים גם את השורות מהשיר.

kapit10

New member
אההה...

את השיר אני ארקום או אכתוב בטוש שמתאים לבד, באותיות קטנות יותר. את יודעת במקרה איפה אני יכולה למצוא אותיות גדולות יותר לשמות?

למעלה