שלום לכולם

קסנקס

New member
שלום לכולם

השתחררתי מבית החוילם אחרי אישפוז של חודש ושבוע. היה ממש נחמד וממש לא מפחיד כמו שחשבתי אנשים שם נורמלים אפילו יותר ממני. בכל אופן רציתי להגיד שגם פגשתי את חנה19 והיא בחורה נהדרת ויש לה קול נהדר והיא צריכה ללכת לכוכב נולד יש לה פשוט קול נהדר. ובקשר לבעיות שלי (למי שזוכר בכלל) שום דבר לא טופל רק אובחנתי שם במשך הזמן הזה, והמצב עדיין ממש לא טוב, נראה מה יהיה.... בהצלחה לכולם קסנקס

chooselife

New member
קסנקס!התגעגנו!

מה זאת אומרת מי זוכר ?! אתה תתפלא כמה אנשים שאלו עליך, חלקם במסרים
אני באמת מקווה שמצאת שם כוחות מחודשים ותקווה מחודשת להמשיך במאבק שלך-מי יודע, הקיץ הוא זמן טוב להצלחה,אולי זה יהיה קיץ של שינוי בחייך?
תעדכן אותנו קצת יותר,ספר קצת על איך אתה מרגיש עכשיו- חסרת לנו! צוז

eyola

New member
יאאא איזה יופי לשמוע ממך

שיהיה המשך תהליך מוצלח אל תפסיק את העבודה!!! הם לא נתנו לך כלים להתמודדות מה ז"א, איך סיכמת את האישפוז בתור "רק הבחנה"?!?! אני לא מבינה את זה... ובטוח הרגשת יותר ביטחון שם וזה הוכיח לך שזה הכל בפנים לא?:-| מה עם/ מה הם המסקנות והתובנות? הבחנה אפשר לעשות בדקה אחת או ביום יומיים לא צריך חודש וחצי בכל אופן התגעגעתי אני מקווה לשמוע ממך כוחות חדשים שגדלים ומקווה שיש בך כעת מעט יותר תקווה אוהבתתת
תמשיך לעדכן!!

קסנקס

New member
זה מסובך, נורא קשה לי

אושפזתי כי לא הגבתי כ"כ לתרופות במשך זמן מה ולא יצאתי מהבית והמצב לא השתפר. הם איבחנו את החרדה ועשו לי מבחנים פסיכולוגיים. למעשה כרגע אני הולך על טיפול קוגנטיבי התנהגותי דרך ביה"ח באיזה סניף שלהם שאני מקווה שזה יעזור כי הם טוענים שזה ממש ממש יכול לעזור וגם די מהר. חוצמיזה הם מצאו שיש לי בעיות אישיות ואני צריך טיפול דינאמי ארוך טווח על מנת לפתור את הבעיות האלה ואולי, שוב, אולי, כל החרדות יושבות למעשה על אותם בעיות אישיות. בכל אופן מצבי לא הוטב בגרוש אולי הורע בקטע של המצב רוח והייתי ממש בקטעים עמוקים של דיכאון במיוחד מיד אחרי השיחרור כי היה לי כ"כ טוב שמה כ"כ נהניתי, לא פחדתי מכלום כי כל הזמן היה צוות מוכן לטפל בי והייתי מילימטר מחדר מיון וחבל שאני הייתי צריך לעזוב אבל אין מה לעשות לחיות במחלקה פסיכיאטרית זה לא הפיתרון. בקשר לבעיות האישיות כנראה שהם ממש קשות והתהליך אמור להיות פשוט בניה מחדש של ה"אני" מ- א' עד ת' שזה יקח הרבה זמן ויהרוס הרבה דברים בדרך כי אני גם לא יכול לדעת איזה מין בן אדם אני יצא מזה, אני יכול לצאת אדם אחר לגמרי ממה שאני וזה ממש ממש מפחיד. הייתי שמח אם מישהו שעבר משהו בסגנון וכבר אחרי זה יוכל לתת לי קצת אינפורמציה או לפחות קצת תמיכה כי חיי הולכים להשתנות מין הקצה אל הקצה בכל כך הרבה מובנים שחלקם אני לא יכול להעלות פה אבל דברים כואבים מאוד שאצטרך לעשות ככל הנראה בזמן הקרוב. די מיואש אבל רואה את האור בקצה המנהרה (מקווה שזו לא רכבת שבאה לדרוס אותי). קסנקס

קסנקס

New member
גמני לא מכיר אותך אבל מזדהה לגמרי

עם שאלתך חסרת המענה ולפי דעתי ----- כןןןן --- רק המוות משחרר. תודה בכל מקרה. קסנקס

Dana351

New member
../images/Emo4.gifהאמת קסנקס אתה מתאר בדיוק

את מה שעובר עליי,אבל בניגוד אלייך אני אלך על גחלים ,לפני שאתן שיאשפזו אותי במחלקה פסיכיאטרית. שאלה לי האם זו מחלקה סגורה או פתוחה(האמת משערת סגורה) ובאיזה בי"ח אושפזת? ושאלה אחרונה והכי חשובה,האם זה היה מרצונך החופשי או שהיה מדובר באישפוז כפוי? אודה לך באם תגיב לשאלותיי,מאוד חשוב לי לדעת. מקווה שמצבך ישתפר וכי תגיע לאיזון מבחינת הכדורים,מאוד מקווה בשבילך :)

קסנקס

New member
הייתי באישפוז אלקטיבי (מרצוני)

במחלקה חצי פתוחה בהדסה עין כרם בירושלים. וכמה שתופתעי לשמוע, זאת היתה אחת התקופות הטובות והנחמדות בחיי, זה ממש לא כמו שמספרים וממש לא כמו בסרטים וכמו שמדמיינים, נהניתי שם כמעט מכל רגע. מקווה שעניתי על הכל, תשאלי חפשי, ואם את צריכה להתאשפז, תלכי, תמיד תוכלי לחתום ולצאת אם זה מרצון. קסנקס

eyola

New member
אוקיי

אז קודם כל זה כנראה נכון מה שאמרתי.. שאם שם הרגשת ביטחון אולי אם תחשוב על זה יהיה לך יותר קל להאמין שהביטחון לא ממש נקנה ע"י המציאות שמתקיימת אלא עפ"י התפיסה שלנו הפחד והביטחון עשוי מהרבה אשליות ולכן הוא יכול לקרוס או יותר נכון לגרום לנו לקרוס. לגבי ה"בעיות אישיות" אני בטוחה שאם תחפש את עצמך ותתחיל לטפל ותעיז להסתכל מה יש בפנים ולחבק ולקבל ולבנות את מה שיש בפנים אתה תלמד לאהוב את מי שתמצא עם הזמן והאהבה הזו תביא אותך לידי האושר תסמוך אל עצמך תאחז בגיצי תקווה האלו בשביל זה אם צריך ואולי חזרת במצב טיפה יותר גרוע כי אתה צריך שוב להיות ולהתמודד בעצמך לבד אבל לפני שיצאת למסע הזה אני חושבת שאמרת שאתה נטול תקווה לחלוטין והמעט תקווה שהיתה לך היתה אך ורק לגבי האישפוז וכעת האור בקצה המנהרה נראה טיפה יותר קרוב, יותר חזק וטיפה יותר אור זה שינוי משמעותי לראייה של הדברים ומודעות להליכה בדרך הנכונה שאתה רוצה בה וזה ממש ממש טוב.

נגנבתי

New member
ווואי , כמה שאלתי עלייך

ואף אחד לא ידע לענות לי, כי כנראה שלא היית בקשר עם אף אחד, אני שמחה שהיה לך טוב שם, אבל כמו שאמרת כבר, אישפוז במחלקה פסיכיאטרית זה לא הפתרון!!! אני באמת מאמינה שהכול תלוי בך, אם רק תנסה להתחזק, וללכת נגד הפחדים שלך אז אולי הכול יהיה בסדר. הצבת לעצמך כל כך הרבה מגבלות מההתחלה שכנראה הם הצטברו ועכשיו קשה מאוד לצאת מהם. אתה אולי זוכר, שאני כתבתי פה בהתחלה שאני מפחדת ללכת לקופת חולים ולקניון וכל מיני כאלה, ואתה הראשון שקפצת ואמרת לי "שלא תעיזי להציב לעצמך מגבלות זה רק יהיה כדור שלג שלא תוכלי לצאת ממנו" ואני כל כך מודה לך על המילים הללו כי בזכותך ניצבתי פנים מול פנים מול כל הפחדים שלי, והיום אני לא מפחדת ללכת לשום מקום אני חזקה ואתה יכול לקחת לזכותך את החלק הזה. אז לא יצא לי להודות לך והיום אני אומרת "תודה!!!" ומאחלת לך מכל הלב להגיע למצב של הבראה , ותזכור שהכול תלוי בך ואתה חזק ואתה תצא מזה , רק אל תפחד יותר מדי, תאסוף את כל הכוחות שלך נגד זה, תעשה כל מה שכרוך כדי להיות במצב טוב יותר... שמחה שחזרת מאחלת לך את כול הטוב שבעולם... אוהבת שרון

קסנקס

New member
קודם כל אני שמח שעזרתי

וכנראה על זה נאמר אין חכם כבעל הניסיון ואני ממש מאושר בשבילך שלא נכנסת לחרא שבו אני נמצא ובאמת נתת לי כח בזה שאמרת שעזרתי לך, אולי אוכל לעזור לעצמי, אני יוצא עכשיו לדרך ארוכה של מלחמות קשות נורא ואני מקוווה שאני לא ימעוד יותר מדי ויצליח לעבור את כל המשוכות שאני חייב לעבור וכמובן שקיימות כל הבעיות האחרות שגם מולם אני חייב להתמודד, אבל אולי יהיה בסדר, אולי. תהיי חזקה במקומי, טוב? אני יגיע אח"כ, בינתיים תמיד תזכרי, לא לוותר אפילו מול פחד ראשון, לעולם לא להימנע, זה ממש כמו שאמרת, כדור שלג של חרא. קסנקס

נגנבתי

New member
תודה קסנקס

אני אהיה חזקה גם בשבילך, ואהיה שמחה להחזיר טובה ולעזור גם לך. רק תגיד

חנה19

New member
הי קסנקס

מה נשמע? תודה על המחמאות (קצת נסחפת?) רציתי לבקר ואז אמרו לי שהשתחררת

קסנקס

New member
הייייייי מה המצב חמודה? (לא נסחפתי)

מה שלומך? איך את מרגישה? עדיין עושה צרות? :) ונכון, השתחררתי אבל נוכל לדבר פה תשלחי לי מסרים, מה שלום מיכל? לא יצא לי בקושי להיפרד ממנה, בחורה מתוקה באמת המיכל הזאת, כ"כ איכפת לה ממך, את לא יודעת כמה. רוצה לשמוע אותך עוד פעם שרה, קסנקס, ותהיי בקשר.

למעלה