שלום לכולם

SNoopY 26

New member
שלום לכולם

מחר (!) יש לי ולחבר שלי חצי שנה. רק להבהיר את העיניינים אני בת 15 וחצי והוא בן 18. אני יודעת שהוא הולך ממש להשקיע מחר ואני גם רוצה להפתיע אותו אבל לא יודעת איך. כל המתנות שיש מיועדות רק לבנות!!!! הכל שוקולדים, פרחים, דברים וורודים שלא מתאימים לבנים. קניתי לו דובי והגדלתי תמונה שלנו ומסגרתי אותה. אני לא יודעת מה להוסיף ואני רוצה ממש להפתיע אותו. (בערב הוא לוקח אותי כבר למסעדה לכן אני לא יכולה לעשות לו משו בסיגנון..) תודה מראש על העזרה :)

זה מספיק לא? :)

דובי זה גם לא גברי במיוחד (לא בקטע רע. בכלל לא!!! אני בטוחה שזה מקסים.) איפה תהיו אחרי המסעדה, אצלך, אצלו?! את יכולה לסדר את החדר בצורה רומנטית או לפני המסעדה לעשות לו מסז', תקני שמן ריחני יש כאלה שמתחממים על הגוף וזה יכול להיות מושלם:)

SNoopY 26

New member
זה לא מספיק

הוא לא אוהב מסאז' ובטח ובטח שלא נרות.. אחרי המסעדה ניהיה נראה לי אצלו, אבל זה בכלל לא משנה אני רוצה לקנות\להכין לו משו. הוא ממש הולך להשקיע בשבילי ואין לי מה לעשות לו!! תעזרו לי בבקשה

SNoopY 26

New member
הוא שמע על המתנה הזאת

והאמת שהוא ממש לא אוהב את הרעיון :|| [ותודה לכל אלה שענו לי עד עכשיו
]

happymam

New member
נשמע בחור מעשי רגיל

מה הוא אוהב? מה התחביבים שלו? אולי ארנק עם תמונה שלכם בפנים או עט עם הקדשה או מחזיק מפתחות עם לב חצוי או כוס עם התמונה שלכם.

happymam

New member
מוסיפה עוד 2

עכבר מיוחד למחשב סודוקו אלקטרוני (בפאלם כזה) עולה 79 ש"ח

kiki166

New member
תנסי את הטיול הרומנטי...

שימי לב בשירשור למעלה..אני חבר שלי עשינו והוא פשוט לא מפסיק לדבר על זה~~~ אם תרצי אני אשלח לך תמונות משהו מטורף בעלות של "כלום כסף" (200 ש"ח)

למעלה