שלום לכולם.......

צילוש43

New member
שלום לכולם.......

חזרנו, מאילת הרחוקה, אך מה זה אני כל כך עייפה,כאילו לא הייתי בחופשה. יצאנו לדרך ביום חמישי מוקדם בבוקר בחששות מהגשמים שהיו אמורים לזרום, כך דווחו החזאים, אך חוץ מכמה ממטרים בודדים בכבישים, נדה, שום כלום, בדרך פרץ ויכוח באם לנסוע דרך כביש הערבה, או מצפה רמון, לאחר הצבעה נבחר דרך מצפה רמון,וכך בשירה ובצחוק גדול פתחו תאומי את המערכת לשירי סלסה,ומחול ואני שכחתי את עטמי האוזניים במרכול.
הגענו למצפה רמון,מיד פצחה המקהלה בשירה,,,,"אנו רעבים,,,נו כבר...." וכך בעיר הרפאים מצאנו פיצריה,ששם הייתי פעם יושבת כמעט יום יום רק לפני שנים מספר שגרתי שם, והקור קור כלבים שמקפיא את............ אך המוכרים הם כבר לא אותם חברים שהיו לי מלפני שנים, שואלת אותם היכן? זה?והיכן זה? ולפתע פתאום שומעת צרחה ואווווו חשבתי שמשהו מותקף צילוש זו את?????? ומיד קפיצות וחיבוקים מכל הצדדים,,,,, אך סוף סוף קצת חום חחחחחחחחח הילדים בהלם מכל הצעקות והצחוקים, לא מבינים,"אמא משוגעת" הם אומרים. וכך לאחר שנים הכירו אותי ידידי משכבר בשנים,למרות שהיום היצמקתי בכ-50 קילוגרם לפחות חחחחחחחח כן הייתי גדולה שבגדולות.
וכך ישבנו בפיצריה היחידה שם באזור,מדברים על הזמנים שהיו על מי שנישאר עדיין שם,,,,,זכרונות ונוסטלגיה של זמנים אחרים ומקסימים
. ילדי כבר כמעט נרדמו מהסיפורים מושכים לי כל הזמן בשרוולים, נו יעלה המלון מחכה,,,,,הבטחתי שאחזור בשבת להשלים את החסר. וכך המשכנו בדרכנו לאילת,בתקווה שנחל פראן לא חסם את דרכנו,אך הופתעתי לטובה, מזג האויר היה נהדר, וכיף ממש, כיף כך לנהוג בדרך פתוחה,ואין סופית כזאת.
וכך שאוזני כבר סתומות הגענו לאילת, אך למלון למנוחה,,,,,,כמה התבדתי.. מנוחה לא קיימת בלגסיקון של עולם הילדים,,,,,,,,יא אמא בואי כבר, יו איזו זקנה,,,,,(חחחחחחחחחחזקנה אני?)נו לחנויות, תכף ומיד!!! טוב נעלנו נעלים נוחות ויעלה לשופינג,חרשנו את כל החנויות ללא שום ויתורים, זו בוחרת,וזה בוחר,ואני כמובן משלמת והפעם ללא ויכוחים...... נו לאחר שמלאנו את המלתחה וארון הנעלים אפשר סוף סוף להכיר את המיטה במלון? עוד מה??? בואי מהר תראי מה יש פה במלון,,,,, ושוב סקירה מהירה,,,,,,,,אך הרגליים,,,,,,מכון כושר, לא מאמנים פרטיים צמודים עלי ללא שום ויתורים,,,,,,,וכך לאחר ארוחת הערב,,,,,,נו אני הולכת להכיר סוף סוף את המיטה המופלאה שראיתי בחדרי, רחבה, גדולה שנראת כל כך קסומה. ומיד פוצחת שוב במקהלה,,,,,,,מה לישון? מה פתאום,,,,,יש פה,ויש שם,,נו כבר........טוב אני ברחתי לבילו קריוקי בקול גדול ובשירה.
לאחר מכן במחצית הלילה סוף סוף צנחתי לאותה מיטה שכל כך ציפיתי לה,,,,, לא הספקתי לעצום את עיני ושוב אינדיינים תוקפים אותי ללא רחמנות........ מיד לקום,,,,,,חשבתי שאני בחלום,,,,,,,,יש טיול,,,,,יש ג'יפים,,,,יש ויש,,,,,טוב נו בחצי עין יאלה תזמינו זה היום שלכם,,,,,,,, וכך הזמינו לנו יום כיף,,,,,התחלה במצפה התת ימי......שיט......וכעוד ועוד....... אפילו לא ראיתי את הסוףףףףףףףף.
ושוב ערב יעלה לריקודים,שעלי שומרים שני מלאכים,
ומזיזים הצידה את המחזרים,,,,,,,,
אךךךךךךך נו באמת......(רק לחשוב על המיטה, זו הגדולה חחחחחחח)
. בשבת כמו שהבטחתי חזרנו דרך מצפה רמון וביקרתי את חברותי וחברי,ומספרי הטלפון הועברו שוב לחברות חוזרת, ולביקורים חוזרים,,,,,
זהו סוף הסיפור על חופשתי הקטנה, ואני חזרתי מה זה עייפה, חחחחחחחחחח אני צריכה חופשה דחופה,,,,,,,למנוחה,,,,,,לבדי.

היייייייי חזרת סוף סוף../images/Emo140.gif

לונג טיים נו סי זה היה באנגלית מעוברתת נו השתזפת או סתם נשרפת בשמש?

zerez

New member
../images/Emo141.gif ברוכה השבה צילוש

הגיע הזמן לנוח מהחופשה?
אני תמיד נוסע דרך מתפה רמון, הדרך שם מעניינת ויפה.

צילוש43

New member
תודה ארז, תודה מקפל.........

נכון ארז הדרך של מצפה רמון מאד מעניינת, גרתי שם תשע שנים, וכל הזמן הייתי מטיילת שם במכתשים,ומקווה המים, המסתתרים שם בתוך גומות מקסימות,והרבה לא יודעים שהם אפלו קיימות. שם אפשר להשתזף ללא שום מבט מחטט
ובאילת פעם ראשונה שנתקלתי שם בקור,ממש היה קר!!! לילה טוב

אחרי חופש צריך חופשה...

שבוע טוב לכולם...לך צילוש שעברת סופ"ש חוויתי במיוחד..לכוכבת שהבת תחזור בשלום..למקפל שגם אני געגעתי אליו...לאור המקסימה..ובכלל לכוללםםםם

or1

New member
שבוע טוב מיכי ../images/Emo24.gif

הספקת לנוח מהחופשה שאחרי החופש
געגעתי ואינני היחידה היה כאן מי שהזיל דמעה כן .. היית חסרה
המשך ערב נעים לך ולכולם

or1

New member
../images/Emo124.gif עורו ../images/Emo6.gif

וודאי ישמעו את הקריאה ומיד תגיע חבורת ציפורי הלילה

or1

New member
חחחחחחחח ../images/Emo6.gif

אולי את הצעקה של אנדי ישמעו טוב יותר

or1

New member
ברוכה השבה צילוש ../images/Emo140.gif

תמה החופשה
וזה הזמן הנכון למנוחה
המשך ערב נעים

אנדי 43

New member
אהלןןןןןןן צילה ,,נגמר החופש ...

לכסח את הדשא של הפורום בבקשה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

צילוש43

New member
../images/Emo53.gifאנדדדדדדדייייייייי

מה לכסח??????????? הלו רק הגעתי מחופשה, וכל כך עייפה.... חסר היתחשבות שכמוךךךךךךךך
טוב נו תביא את המכסחה תתחיל במלאכה,,,,,,,, ואני אתבונן
מבטיחה

אנדי 43

New member
את צודקת צילוש ,נרשום אותך לתורנות

בשבוע הבא ,ברוכים השביםםםםםםםם

צילוש43

New member
תודה אור ../images/Emo8.gifבוקר טוב.........

לא ראיתי אתמול.......נמרחתי מעייפות חחחחחח
רוצה עוד
בוקר טוב לך יום מקסים נראה בפתח

צילוש43

New member
נווד אתה פה? ............

תודה על ההכתרה, חובשת את הכתר בהמון גאווה
אך אתה לא סיפרתה איך היה בטיול שלך לפריז
ככה מאיתנו מסתיר?
תודה לך על קבלת הפנים

הנווד1

New member
אני מבקר לפעמים

בפריז היה מדהים,וגם בריווירה מטולון דרך סיינט טרופז ניס ...עד מונקו ומונטה קרלו היה מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ובפריז קררררררררררררררר

צילוש43

New member
אךךךךךךך זו חופשה נווד........

שמחה שנהנתה........ עוד תמונות בבקשה........ נשמע נהדר, נפלא....... טוב מוותרת על פריז בחורף, מעדיפה מקומות חמים
ברוך השב

למעלה