שלום לכולם

לנון2

New member
שלום לכולם

איזה יופי של פורום למלאני סי חשבתי שאני היחיד שמכיר אותה בארץ בדיוק לפני כשבוע קניתי את אלבומה השני שהוא ממש מצויין !! אני שמח לראות שיש עוד כמוני ! היא אחלה זמרת גם הספייס גירלס אחלה חוץ מהאלבום האחרון שלהם שהיה קצת מביך... אז יאלה יום טוב לכולם !

DirrtyShay

New member
שלום לכולם ../images/Emo24.gif אני גם חדש ../images/Emo70.gif

טוב בתכלס אני ותיק בתפוז והייתי בכל מיני קומונות של מלאני אבל לא הגבתי שם כל כך אלא יותר בקטע של לקרוא. אני מעריץ שלה אבל ממש מעריץ.. חולה עליה, על המוזיקה ובכלל על הקול והכל
שהשבוע ראיתי בפורום MTV שיש פורום חדש ועוד למלאני סי כל כך שמחתי. אני אשמח לעזור ולתרום עד כמה שאני אוכל.. והתרומה שלי תהיה בהודעה הבאה שלי. יום טוב לכולם

רוני1002

New member
הי שי, ברוך הבא לפורום מלאני../images/Emo70.gif

גם אנחנו מאוד שמחנו כשנפתח פורום למלאני.
אני שרית, מעריצה של מלאני.

DirrtyShay

New member
אממ יש שני שרשורים שפתחתי למטה ../images/Emo4.gif

שאף אחד עדיין לא הגיב.. כאילו אני לא מצפה ל"תודה" או משהו אלא סתם לשיתוף פעולה.. כמו למשל בשרשור הכרות.. שאני אכיר עוד אנשים חוץ משרית (אל תיעלבי מאמי
).. ובשרשור השני שאם יש לכם משהו לשתף אז למה לא..?

RedRecords

New member
ת'אמת זו הייתה גם התחושה שלי כאשר

"גיליתי" שאני מעריץ. חשבתי שאני המעריץ היחיד בארץ, או משהו בסגנון. אבל אז חיפשתי ונברתי קצת באינטרנט, והתברר לי שאני ממש לא היחיד. היום אני יודע על עשרות מעריצים מישראל, והרשימה הולכת וגודלת. עכשיו כשיש למלאני פורום בתפוז, אני בטוח שכולנו נוכל לשמור כאן על קשר ולא "נתפזר". אגב, אתה מדבר על Reason?

DirrtyShay

New member
בדיוק מה שרציתי לדעת איזה אלבום..

לא נראה לי ש-Reason.. כאילו הוא היה טוב בחלקו... אבל השלישי יותר טוב.. כמה מצער אם הוא מדבר על השלישי.. כי בתכלס לא הרבה אנשים יודעים שמלאני חזרה עם אלבום חדש אחרי "כוכב צפוני" ואחרי זה עם עוד אלבום..

לנון2

New member
כן אני מדבר על REASON

יופי של אלבום הייתי בשוק ראיתי אותו בתחנה המרכזית החדשה ב 19 שקל חדש מקורי ועטוף!! ישר קניתי , וגיליתי יופי של אלבום..

DirrtyShay

New member
פשש יפה יפה.. ../images/Emo45.gif

לי אין אותו כי בחיפה לא מכרו אותו.. או שמכרו ולא הספקתי להשיג עותק.. תגידו את B.I מוכרים כבר את המהדורה החדשה בישראל ? כי לא קניתי גם את הדיסק הזה..

actimel

New member
אני אבדוק בחברת התקליטים

בנתיים כדאי להמתין. אני אמסור תשובות בפורום. בנתיים יום מקסים ענת XX

RedRecords

New member
Reason הוא בהחלט אלבום טוב.

אלו השירים האהובים עלי מתוכו בסדר יורד: - Let's Love - Melt - Reason - Here It Comes Again - Positively Somewhere - On The Horizon - Home - Water - Do I - Yeh Yeh Yeh - Lose Myself In You - Soul Boy

RedRecords

New member
את ידעת שזה חידוש?

אני אומר - אם כבר לחדש שיר, אז לחדש שיר טוב. לא כזה...

רוני1002

New member
כן, ידעתי. קראתי את זה באיזשהו מקום

זה שיר יפה והכל, אבל יחסית לשירים האחרים של מלאני בדיסק אני הכי פחות מתחברת אליו.

actimel

New member
אז הנה השירים שאני אוהבת באופן אישי

HERE IT COMES AGAIN ON THE HORIZONT POSITIVELY SOMEWHERE MELT LET'S LOVE YEH YEH YEH

actimel

New member
בשביל זה אמורה להיות חברת תקליטים

אם אף אחד לא יודע (ואתה צודר במליון האחוזים) אז יש כנראה בעיות בפרומו סקשנ'ס בחברה. עצוב...

DirrtyShay

New member
עצוב מאוד ../images/Emo7.gif

זו הבעיה שאתה מתפקד גם כאמן וגם כיחצ"ן והכל.. לא בונים חברה מאפס... לא בונים פרסום מאפס... החברה שלה צפוייה להצליח (אם בכלל) אולי עוד 6-7 שנים.. שיהיה לה וותק.. כי אי אפשר חברה לאמן אחד.. נכון ככה משקיעים הרבה באמן היחיד אבל אנחנו רואים את ההשקעה הזו של החברה.. אבל אי אפשר להאשים את החברה.. כי החברה זו מלאני.. זה כזה מתסכל

actimel

New member
ואני התכוונתי דווקא לחברת ת. בארץ

לכולנו יש את ההרגשה שפשוט לא מתאמצים מספיק ולא מנסים לקדם אותה כאן אצלינו בארץ בגרוש. חברים מהתחום יעידו על כך בסבבה

RedRecords

New member
הד ארצי אשמים.

ואם לנקוב בשם ספציפי, אז קוראים לו: עופר מנחם.

למעלה