שלום לכולם

z a d o k

New member
שלום לכולם

שמי צדוק - צלם חובב. נוסע סופשבוע אזור המלונות ים המלח. מי יוכל לתת לי כמה טיפים למקום צילום באזור.- בעלי חיים-נופים וכמובן סיורים רגליים קלים. רכב פרטי - והעיקר מקומות שהם מבחינת דרגת קושי הליכה - קלה. בברכה צדוק נ.ב. מצרף תמונה שצולמה היום. - ביצנית לבנת בטן

Rebeccan

New member
טיול בעין בוקק

א - תודה על הצילום המרהיב ... מוזמן לשתף גם בפורום שמירטבע ב - עין בוקק, מול מרכז פטרה והמלונות של דרום ים המלח. חוצים את הכביש מתחתיו - במעביר המים, הולכים בדרך קלילה ונעימה יש מספר בריכות מים, תלוי בכמה שואבים באותו הזמן אפשר להמשיך במסלול מעט קשה יותר ולטפס על השלוחה אפשרויות אחרות - כדאי לבדוק באתר של עמותת התיירות דרום ים המלח או לחפש בחיפוש המתקדם - להקיש בתוכן "ים המלח" למשל. פרינצסה
בגן הפרחים

תותח9

New member
תמונה מצויינת

מעבר למה שנאמר, תוכל לנסוע דרומה לאיזור נאות הכיכר, שם יש ערוצי חוואר, ובריכות דגים - אולי תראה גם שם ציפורים לכל אורך הכביש ניתן לראות בעלי חיים, מעבר למבחר הידוע שבשבורות עין גדי. לפני שנתיים ראיתי צבאים מצפון לעין בוקק, ולפני שנים - עדר קטן של יעלים רובץ על הכביש מצפון לעין גדי

z a d o k

New member
מעניין שבפורום ציפורים

הגדירו אותה כ- לבנת בטן. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1002

z a d o k

New member
חן חן על תגובותיכם

ותודה על קבלת הפנים. נתי - חובב אני עדיין. מצלם ב-D70s - תמונת הביצנית צולמה עם עדשה 50-500 סיגמא. בברכה צדוק

batam1

New member
בעין גדי

אם תגיע עם פתיחת השמורה ב 8:00, תאלץ להזיז את היעלים מהדרך בכדי לצעוד בשביל. יש גם שפני סלע למכביר וציפורים במקורות המים.

שמר2

New member
אתגרי צילום בים המלח

דרומית למלונות הדרומיים (נירוונה) ישנן סוללות של מפעלי ים המלח ומתקנים שונים ומשונים. לא לכל המקומות מותרת גישה סזתם כך, אבל העובדה שלרוב מי הים רגועים גורמת לאפקט מראה והזסדמנות לצילומים מיוחדים מאוד שבהם כל אובייקט מכפיל את עצמו. אפשרות שניה - סע לנאות הכיכר ובזהירות סע על הדרכים החקלאיות דרומה על הגבול עם ירדן או צפונה באזור של מליחות ושטחים חקלאיים. יש שם הזדמנויות יפות לצילום נופים שאין במקומות אחרים בארץ. אם מסיבה כלשהי אפשרי יהיה להמשיף צפונה על סוללת כביש הגבול (החקלאים, עובדי מפעלי ים המלח ואוסזף מלכודות הזבובים מורשים לכך) יהיו הזדמנויות צילום מעולות נוספות.

סאקרה

New member
צדוק -אהבתי את הבלוג שלך ! ובמיוחד

את עמוד 3, גם הגימזיות הצפופות על השקמים וגם..מה שמסתתר למטה,הקישור לדף הדוגמניות שעברו ריטושי פוטושופ. רק למה כולן שחורות,לדוגמניות לבנות לא מחליקים קמטים וצלוליטיס?

זה קישור ל*)(%$#! ../images/Emo150.gif

אבל צדוק אתה סוף הדרך. כל הצילומים המרהיבים שלך,ובסוף הקישור של סאקרה....מושלם

z a d o k

New member
לאחר טעות שלי

העלתי תמונה של לבנת כנף וקראתי לה לבנת בטן. אז אני מתקן את "העוול".... ומעלה גם לבנת בטן. בברכה צדוק

למעלה