שלום לכולם!

ChadS

New member
שלום לכולם!

שאלה בשביל אח שלי: לאחרונה אחי מעוניין ללמוד לצלול,הוא הרגע השתחרר מהצבא אז חשבתי כבר לקנות לו קורס צלילה בתור מתנה,אבל העניין הוא שאני לא מבין בזה כלום. אז ככה: הבנתי שיש דילים באילת שמציעים קורס צלילה+לינה באכנסיה.יש המלצות?והאם זה בכלל נכון? כמה הקורס אמור לעלות? ועוד דבר,מה ההבדל בין הכוכבים?,הבנתי מאחי שהוא רוצה 2 כוכבים,אני מניח שזה אפשרי בקורס...? תודה לעונים! אסף.

mrShmelo

New member
תנסה באקווה ספורט

אומנם אני די צעיר בעולם הצלילה (אפילו צעיר מאוד...) אבל עשיתי את הקורס באקווה ספורט והיה באמת מצויין. אווירה מעולה, רוב האנשים שעשיתי איתם היו חיילים מקסימום סטודנטים (שזאת בערך השכבת גיל של אח שלך), אכסניה בסדר (אפילו קצת פחות, אבל נקי) מחיר זול מאוד. בקיצור, אמנם אני לא אוביקטיבי בכלל כי עשיתי רק שם קורס אבל הייתי ממש מרוצה. בהצלחה!

EstiG

New member
מנסה לעזור..

קודם כל סחתיין על היוזמה הברוכה ולדעתי זאת מתנה מאוד יפה.לגבי הדילים האלה הם כמובן קיימים, הלינה היא בחדר משותף עם עוד אנשים. יש מועדונים שבתחומם או לפחות קרוב מאוד אליהם נמצאת אכסניה כלשהי שבה הם משכנים את הצוללים במחירים מאוד נוחים.יש מועדונים שמפנים לאכסניות בעיר במחירים מוזלים, לדעתי רובם גם מארגנים הסעות למועדון מהאכסניות למי שזקוק.לגבי הלינה אני יכולה להמליץ על איפה שאני ישנתי בזמן הקורס ובכל הפעמים שנסעתי לאילת אחרי - אכסניית בית הערבה, נקי, נחמד, זול, ובעיקר אוירה טובה.לגבי הכוכבים, שאלו בעצם דרגות הסמכה, אפשר לעשות כוכב ראשון שזאת דרגת ההסמכה הבסיסית, ואם רוצים מאוחר יותר להשלים לכוכב השני, ואפשר לעשות מה שעושים הרוב - קורס משולב של כוכב ראשון שני.אם זה מה שאחיך רוצה זה באמת לדעתי הכי נוח, וכל המועדונים מציעים קורס משולב כזה.מחיר הקורס נע בין 700 שקל בערך (אולי קצת יותר) לבערך 1400, 1600, ממה שאני ראיתי (לקורס משולב).עכשיו מגיעים ההבדלים - המחירים כוללים חלק, או את כל הדברים הבאים: לינה, השלמות בחינם או בהנחה ל20 צלילות מודרכות (בתום הקורס יוצאים עם בערך 12 צלילות מודרכות, ובטרם אפשר לצלול ללא מדריך צריך להשלים 20 צלילות מודרכות), סיור במצפה התת ימי, כרטיס חבר במועדון בו מבצעים את הקורס, פנקס הטבות והנחות, ועוד.צריך לברר עם כל מועדון מה מקבלים במחיר הקורס המשולב ולהחליט ע"פ התקציב.סה"כ רוב המועדונים טובים ואני בטוחה שאחיך יהנה מאוד מהקורס.שיהיה בהצלחה :)

למעלה