שלום לכולם!

h-i-l-a

New member
שלום לכולם!

היי לכולם! שלום קוראים לי הילה לפני כמה שנים עברתי דבר שעד היום זה משפיע עליי זה משהו קשה וקשה לי להתגבר על זה אני מפחדת עדיין לדבר על זה ואני לא יודעת למה אני כותבת בכלל אבל קשה לי הלכתי לפסיכולוג בגלל זה אבל זה לא עוזר אני עדיין מפחדת אני חיה בפחד אני לא חושבת שמשהו יכול לעזור לי.....אבל הלוואי!! שלכם הילה

מילי11

New member
להילה

מה קרא לך? אם תכתבי יהיה לך יותר קל מנסיון אני עברתי אונס לפני 5 שנים והייום אני יכולה לדבר על זה כאילו זה מה שאכלתי לצהרים

מורני !

New member
מילי

קודם כל... ברוכה הבאה. דבר שני... כל בחורה מקבלת באופן שונה את ההתמודדות עם האונס. אני מאוד שמחה בשבילך שאת בשלב שבו את מדברת חופשי על המצב ועל מה שקרה לך... אבל את צריכה להבין שלא כולן כמוך... והנימה בה נכתבו דברייך לא מתאימה .. בטח לא לפורום זה. את מוזמנת לכתוב על הדרך בה התמודדת את... ולתת עצות לשאר האנשים כאן... אבל לא להעביר ביקורת. שבת שלום.

מורני !

New member
הילה

היי לך
אני אשמח אם תתני לי עוד פרטים ... כמו בת כמה את? את עדיין בטיפול? למה הטיפול לא עוזר? אל תתיאשי.. את זו שיכולה לעזור לעצמך ולא אף אחד אחר... תזכרי את זה. הכוח נמצא בתוכך. עצם זה שאת כאן זה אומר שבאת לבקש עזרה... שבאת בשביל עצמך... כי נמאס לך - נמאס לך לפחד... הפחדים זה עניין נורא מורכב... במיוחד כאלו שנובעים מפגיעה מינית.... הם מתחלקים בהמון מישורים.. נכון.. אין לי תשובות בשבילך... אני כמוך בדיוק. מפחדת. מנסה למצוא פיתרון... אבל .. לא מתייאשת. כשאני נופלת האנשים האלו שכאן ... תופסים אותי... ונושמים בשבילי את טיפות האוויר שאני צריכה.. עד שאני מצליחה לבד. אז.. אנחנו כאן.. בשבילך. בשבילנו. שבת שלום.

למעלה