שלום לכולם!

Tristann

New member
שלום לכולם!

היי! אני חדש, ובהפצרות רבות (טוב לא ממש הפצרות ולא ממש רבות, אבל מה אכפת לי לנפח קצת את האירועים?) החלטתי לפרסם מודעת 'שלום אני חדש'. זהו שכבר כמה זמן אני צופה פאסיבי פה בפורום, וכנראה שהגיע הזמן להשתנות. או משהו. בכל מקרה, אני צחי, בן 22, סטודנט באוניברסיטה העברית, לומד יחד עם Gentle giant המקסים, וכרגע מנסה לשבת כמה שיותר מול המחשב כי אחרת אני אשכרה אצטרך ללמוד למבחן הקרוב (אלגברה ליניארית, בעע.) אהה, ומחר יש לי מילואים ראשונים, אז מגיע לי גם מזל טוב וקצת רחמים. זהו. ביי!

white star

New member
../images/Emo54.gif ../images/Emo49.gif

שיהיה בהצלחה במילואים ואל תדאג הרבה פעמים זה פחות נורא ממה שכולם אומרים

Tristann

New member
תודה

האמת היא שאני די יודע עד כמה זה גרוע כי זה איפה ששירתתי בצבא וזה לא בדיוק מדהים... אבל אני מקווה שיעזבו אותי בשקט ואני אוכל ללמוד למועדי ב' :)

white star

New member
../images/Emo54.gif בדרך כלל אין בעיה

במילואים האחרונים לא הייתי סטודנט, והיו חבר'ה שחופשי דגרו

יניב ריז

New member
כחדש כאן בעצמי,אני לא יודע אם יש

לי הזכות לומר לך ברוך הבא,אך הנה-אמרתי זאת
ותתנחם במילואים,כי אין דבר יותר גרוע מלינארית (טוב נו,אולי אינפי ב')

Tristann

New member
תודה, אני מניח :)

ועם אינפי ב', טפו טפו טפו, סיימתי. רק נשאר לחכות ליום חמישי לSMS שיודיע לי אם אכן סיימתי או לא... אבל זה הרבה יותר מעניין מליניארית! וכן, ודאי שיש לך זכות.

יאיא10

New member
היי

טריסטאן על שם שחקן הכדורגל של דפורטיבו לה קורוניה?:) או שיש לזה משמעות אחרת?

Tristann

New member
לגמרי לא...

כמו כל אוחצ'ה טובה... אני לא כל כך יודע מה זה כדורגל (טוב חוץ מבקהאם... סתם.) זה על שם דמות מגילמור גירלז + דמות מאיזשהו ספר שקראתי כשפתחתי משתמש בתפוז. אבל זה לא סתם טריסטן! זה טריסטנן!

יאיא10

New member
אחלה

אחלה צחי......ודווקא אני חולה על כדורגל ומכיר אפילו את אחרון השחקנים בליגה הכי נדושה בעולם:) ברוך הבא לפורום שוב...

James Hammerton

New member
חשבתי כבר שזה מישהו אחר ../images/Emo4.gif

בכל אופן, ברוך הבא שוב ובהצלחה במבחן
(אלגברה לינארית זה לא קשה, יהיה בסדר
)

Tristann

New member
תודה.

ואחלה חתימה יש לך... אני כל הזמן קורא אותה ורץ לי בראש השיר של הפט שופ בויז... או שזה רימיקס שלהם? לא ברור. בכל מקרה, זה טוב.

James Hammerton

New member
כן כן ../images/Emo13.gif

זה הרימיקס של אבפאב. הציטוט עצמו לקוח (אם אני לא טועה) מהפרק הראשון של הסדרה...

MadEquation

New member
משום מה פרח לי Tristann מגילמור

גירלז, הממ, זה הבחור שהתחיל תמיד עם רורי ולמד בצ'ילטון? זה שגם שיחק בדוסון קריק (כמדומני)? אם כן, אז
. וזה המקום להגזמות, כמדומני, ובכלל הגזמות זה כיף, מצחיק ובכלל לא מזיק
. אז ברוך הבא, ואני אחכה עוד 3 שנים ו 3 חודשים למילואים שלי.... :|.

Tristann

New member
זהו...

שבכלל לא ראיתי כמעט פרקי גילמור גירלז עם טריסטן, אבל ידידה שלי טרחה לעדכן אותי כמה שהוא חשוב ואלוהי ובלה בלה בלה אז זה נדבר בראש :) ואיך שהן היו קוראות לו, זה היה יוצא נורא מהר... אי אפשר לכתוב את זה, אבל זה היה מבדר. לאמשנה אני יודע שהוא שיחק בסרט Freaky friday של דיסני (כן, אני מודה, ראיתי אותו פעמיים והאמת היא שהיה די מבדר) וכן, הוא ממש חמוד, ואני חושב שהוא התחתן עם מישהו לאחרונה (אבל אני לא מספיק עוקב כדי לדעת עם מי) ולמה 3 שנים ו3 חודשים? משתחרר עוד שנתיים ו3?

ANGEL N

New member
כן, אם אני לא טועה אתה צודק

ואם כבר גילמורס אז מתי כבר תתחיל העונה הרביעית!!!! וברוכים הבאים Tristann. בהצלחה בתקופת הבחינות! אתה כבר חושב על מועדי ב'? אני עדיין באמצע מועדי א'

Tristann

New member
זה מה שיפה במילואים שלי

הם פשוט מחברים לי את מועדי א' עם מועדי ב'. ואם כבר גילמורז, אני מחכה שתתחיל השישית בארה"ב.

Tristann

New member
אני לא מפסיד מועדי א',

סתם לא יהיה לי זמן להתכונן אליהם

למעלה