שלום לכולם!

שלום לכולם!

בס"ד אני כאן אתכם עד יום ראשון ב"ה בעלי שיהיה בריא בעיסוקים שלו... הוא גם חזק כמוני.... אנחנו עומדים בניסיון שרק חזקים הקב"ה נותן ניסיון כזה.... איבדנו אני ובעלי משהו מאוד חשוב שאנחנו יודעים שהכל לטובה והכל משמים פשוט אנחנו קטנים בשביל להבין למה זה קרה... אני מקבלת את היסורים שלי באהבה זה לא קל... אבל כן אני חזקה .... כולם אומרים לי שאני גדולה ואפילו במקום לנחם אותי אני מחזקת אחרים... אני מסתכלת בראי ולא מזהה אפילו את עצמי מחזקת אנשים שרחוקים מעולם האמונה.... ואמא שלי אומרת לכולם "אני לא מכירה את הבת שלי... היא חזקה.. האמונה עושה אותה חזקה..." תודה לקב"ה על היסורים שהוא נותן לי אני באמת מקבלת באהבה תודה לך אבא... כי אין לנו על מי להשען רק על אבינו שבשמים! נ.ב. אריאלה אני מאוד רוצה לדבר איתך תתחברי למסנגר שיש לי כאן (אני אצל הוריי כמה ימים ....)

../images/Emo24.gifנעמה

חוץ מחיבוק ,או מילה טובה אין בנו מה לתת חוץ מנחמה , מקווה שאת ובעלך דיי חזקים לעבור את הגל הזה , והאל במרומים בטוח יודע למה ,ויתן לכם את הכוח מחזיקה לך אצבעות ,

איזה כיף לי לראות אתכן כאן....

אבל זה משהו שקשה להביע במילים.... ואני מעדיפה לא בפורום כזה... מה שלא יהיה .... השם עושה הכל לטובה

בקשר למסרים שלי....

המחשב של אמא שלי משומה לא פותח לי את המסרים ואי אפשר להכנס לצ'טים (יותר טוב) בגלל שחסמו את המחשב לכל מיני דברים זרים מבחוץ... אז אין לי מסרים ואני רואה ששולחות לי מסרים אבל אני לא יכולה לפתוח אז יש לי מסנגר או איימיל שהוא: [email protected]

נעמונת יקירתי, קודם כל קבלי ../images/Emo24.gif

אין לי מסנג'ר. יש לי icq. יש לך icq?

כן

ואני מצפה לתשובה כבר

למעלה