שלום לכולם!

שלום לכולם!

מה שלומכם? צר לי שאני לא נכנסת לכאן לעיתים יותר מזומנות. אך הזמן אינו מאפשר לי (וגם הצוציק רוצה המון תשומת לב). רשמתי את הקטן למשפחתון (החל מספטמבר). בין כל מה שנאמר, ציינתי בפני המטפלת כי הקטן אינו נימול. היא הייתה בשוק, כ"כ התלהבה ויצאה מגידרה. אמרה שהיא מכירה עוד ילדים שאינם נימולים ואיזה נהדר שהוא אינו נימול. אני שמחה שהוא יהיה במשפחתון שמתייחס באופן טבעי לעובדה זו. הוא לא ירגיש שונה. היה חשוב לי לחלוק אתכם את המידע הזה. טל

sindra

New member
תודה ששיתפת

אנחנו מכניסים את העולל שלנו בשבוע הבא לפעוטון שבו נמצאת אחותו הגדולה (גדולה, בת שנה ועשרה חודשים). טוב לשמוע על החוויה שלך. ביי נתראה במפגש הקרוב.

מנתח

New member
שלום רב לך!

שמח מאוד לראות אתכם כאן ולשמוע ששלום לכולם. אנא עדכני אותנו, איך את מרגישה ואיך החלמת מהניתוח הקיסרי, עם הרקע שלך? איך בעלך ומשפחתו מקבלים את עובדת היותו שלם? עדכני מה קורה?

הכל טוב ושאלה לי אליך

לגבי כאבים בצלקת של הקיסרי- שלחתי לך מסר עם השאלה. לקח המון זמן להחלים, ואני בדרך הנכונה. מקבלים אותו יפה מאוד ואפילו יותר מזה, מטורפים עליו. ממש הרגשה שעשיתי את ההחלטה הנכונה. תודה על ההתעיינות, חייבת לזוז, לילה טוב

צפנתי

New member
נפלא-נפלא-נפלא!!../images/Emo24.gif

מה עם קצת תמונות? מה אומרים החם והחמות? מה אומרים הגיסים? מוזכר/לא מוזכר הנושא? ספרי קצת אם את יכולה...

תמונות לא יפורסמו בתפוז

כשהוא ירצה אני אשים. אשמח לשלוח לך במייל. יש לי את הכתובת שלך? (אם לא, שלחי לי מסר). הוא מהמם, יש לי תמונות משגעות פילים שלו. אגב, אתמול קניתי לו נעלי צעד ראשון. כולם מתייחסים אליו באהבה גמורה, כולל הגיס שאיים לחטוף. לפעמים הנושא מוזכר, חמי תמיד מספר על תינוק שנולד למכרים שלו, שהיו לו 6 אצבעות ובהונות. וההורים הורידו את האצבעות והבהונות מעבר לנורמה של ה-5. והוא מציין שהוא לא מסכים עם הצעד הזה שהם עשו. ברמה העקרונית, אני מסכימה איתו, אולם, זהו פרט שרואים הרבה יותר מאשר את הבולבול.

למעלה