שלום לכולם

Silam Tirim

New member
שלום לכולם

אנחנו 3 זוגות נוסי9ם לחרמון ל4 ימים אנחנו לנים באכסניה בתל חי יש לכם רעיונות לטיולים מסעדו באיזור? והכי חשוב מקום לבלות בסילווסטר? תודה
 

Rebeccan

New member
הנה כמה רעיונות

תתחיל עם עמותת תיירות הגולן ומידע אם יהיה שלג בחרמון ברכבל התחתון ובראש פינה כבר היית? סע לטייל בחור צעיר, ותביא תמונות יפות לפורום. פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם
 

סאקרה

New member
מקומות לחגוג

אף פעם לא חגגתי סילבסטר,אבל תמיד שמעתי שיש כמה מקומות שעושים שמח.. באיזור אצבע הגליל מומלץ להגיע לקבוץ הגושרים יש להם פאב/בר בשם "גוש" שמארגן מסיבות. גם במשגב עם,מנרה ורמות נפתלי יש מקומות בלוי. מצרפת לך קישור -שווה להרים טלפון ולבדוק לפני. לגבי טיולים: נחל עיון-מפלי מים,צמחיה,קרוב למטולה. נחל שניר-זרימה נהדרת,נופי חו"ל. נחל דן-כנ"ל. מסעדה טובה:"נחלים" בתחנת אלונית לפני הגושרים. גם במטולה יש כמה מסעדות טובות. לארוחות חפיף:"סברס" בצומת גומא. גם בתי קפה ובורגרס.
 

סאקרה

New member
צוק מנרה-מחירון

חובש,במקום להתנפל לא כדאי פשוט לפרסם מחירים ולתת לכל אחד להחליט? אגב,למתאכסנים בצימרים בסביבה יש קופוני הנחה עד 25%,ואם לניםן במלונות הקבוצים(כפר בלום,כפר גלעדי,איילת השחר) אפשר לרכוש כרטיס לרכבל ב38 ש"ח.
 

seashel

New member
נדמה לי שזה מחירון קיץ ואינו בתוקף

כעת. יפה שהם מפרסמים מחירים, ויפה שבעתיים לפרסמם כאן בפורום ובכלל. כך נתכנן את צעדינו מראש ביתר תשומת לב. לגבי אופניים: המחיר המקובל הינו כ- 70 ש"ח לשעתיים ואף יותר. האם אני טועה?
 
עם או בלי מחירון,

זה עדיין מחירים בשמיים (הרי זה צוק-מנרה, גבוה מעל כולם (גם במחיר) חוצפה שלא יודעת גבול !!!
 
למעלה