שלום לכולם:)

שלום לכולם:)

שלום לכולם:) שמי יעל ואני בת 19. שאלה לי אליכם. השיער שלי הוא שחור הייתי רוצה לצבוע אותו לבלונדיני. אם אני אקנה שטיפות כמו הקופסאות האלה שיש בסופרפארם - זה לא יתפוס. אני יודעת שצריך לעשות קודם חימצון בשיער או משהו כזה.השאלה שלי אם יש לכם מוש איך צבע בלונד יתפוס על השיער שלי ומה בדיוק צריך לעשות? תודה לכולם

kiki9

New member
אני אמנם לא מומחית בתחום

אבל בעיקרון מעבר משחור לבלונד מצריך הבהרה הדרגתית בכמה פעמים ומאוד לא מומלץ לעשות את זה בצורה בבית, רק במספרה (טובה).

מצטרפת להמלצה של קיקי ,

מנסיון אל תעשי את זה לבד !!! לכי למספרה , נכון שצריכים להשקיע קצת הרבה כסף אבל לאורך זמן זה ישתלם לך מאוד. קשה מאוד להגיע מצבע שחור לצבע בלונד מהבהרה אחת, עושים את זה בהדרגה עד שמגיעים לבלונד. הבהרה היא תהליך שפוגע בשיער (גם במספרה וגם בבית) אבל יחי ההבדל הקטן בין המקצועיות של הספר לבין הבהרה ביתית שאת תעשי. בהצלחה !

mega sweety

New member
נכון! הבהרות רק אצל ספר!!!

את יכולה להתחיל מצבע בהיר יותר מהשחור ועליו גוונים בלונדיניים ולאט לאט להבהיר יותר ויותר את השיער. אבל זה חייב להיות במספרה. מנסיון, לא רק אישי, בבית זה פשוט לא ייצא טוב ולשביעות רצונך, במיוחד לא עם צבע שחור, את עלולה להגיע לצבע ירקרק אם תנסי ישירות על השחור צבע בלונדיני. אני יכולה לתת לך המלצה לספר מעולללללה! אם את רוצה, תפני אליי במסרים.

למעלה