שלום לכולם

p h o t o m a n

New member
שלום לכולם

אני חדש כאן מקווה שתקבלו אותי בזרועות פתוחות ומקווה שיהיה לי מה לתרום

ברוך המצטרף<אייקון של סיר חמין>

מה??????? לורן הביאה יין, אני מביאה את החמין.....לא טוב??? צריכים לשדרג את האייקונים פה דחוףףףףףף....זו אפליה עדתית!!
=אייקון של מרוקאי עצבני , כשאישתו במחזור.
אייקון של רומני, אחריי זיון עם אישתו.
אייקון של אשכנזי עם בובולון קטן.
אייקון של גרוזיני אחריי שירד לאישתו.
אייקון של ישראלי..."דפקתי אותה".
אייקון של פרסי, "לא ראיתי לא קיבלתי".
אייקון של קיבוצניק אחריי זיון ראשון ברפת <את הפרה נחמה> סתםםםםםםםםם השיעמום חוגג.............

p h o t o m a n

New member
לאנדר

גם אתה חובב צילום? אני מצלם סטילס שחור לבן בלבד אין לי תמונות סרוקות אך בהזדמנות ראשונה מבטיח לשים כאן כמה

לידיעתך, ובכלל לידיעת כולם...

איכות וטיב החמין, נמדדת בצורה כזו: כמה שעות שינה הוא גורם לך לשקוע .........מייד עם סיום הארוחה הההאאאאא. אז תחשבו מתי שלחתי ת'הודעה....???? והנה התעוררתי........באמת יצא לי חמיןןןןן מהסרטים. אגב לורן תודה על הסיגריה שאחריי.....כשהבנתי שהיין כבר לא יבוא ממך אז פתחתי משלי......

P u s s i c a t

New member
ברוך הבא למעוננו הקט אך החמים

הנה. זרועות פתוחות. (מתאמנת בלהיות צייתנית...)

P u s s i c a t

New member
במצב הרוח שקמתי הבוקר

אם אכרוך זרועות מסביב לאיזשהו בחור בתקופה הקרובה זה יהיה סביב הצוואר שלו עד שיכחיל. לא בטוחה שכדאי לך

P u s s i c a t

New member
עוד אחד שאני חייבת לו דווח

לא, אני לא. תודה על ההתעניינות במצבי הגופני החודשי. בטוחה שעכשיו תוכל לישון בשקט. כשאני במחזור א בא לי לחנוק אף אחד. כשכמותך מעלים לי את הדם למוח, כן.

dgrwkl1

New member
יווווווווו........

מה זו האגרסיביות על הבוקר?..? (אצלי כרגע זה בוקר) מה קרה.?

dgrwkl1

New member
אמממממ.......

אני יודע שהיא אמרה שהיא עצבנית...אבל בכל זאת...לא ביקשתי ממנה הלוואה. בסה"כ,שאלתי מה פשר המצב רוח הקרבי הזה?? לא זכור לי שהתקפתי אותה מתישהו---אז מאיפה המרירות הזו?? אולי תעזרי לי לורן? וזו ההזדמנות גם לשאול כמובן לשלומך.

למעלה