שלום לכולם!

שלום לכולם!

הייי, אני חדשה פה! קוראים לי צליל ואני מאוד מאוד מאוד אוהבת לכתוב סיפורים ולקרוא ספרים. פעם כתבתי סיפור כלשהו ואני לא יודעת אם זה בסדר לפרסם אותו.

ganooov

New member
וולקאם../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo13.gif

זה תמיד בסדר לפרסם יצירה כלשהי, אבל כדאי שזה יהיה במסגרת הכללים שכתובים בהודעת המנהל, אז תקראי אותה ואז תפרסמי את הסיפור משורשר להודעה הזאת
.

עופר ושירן../images/Emo9.gif

זה הסיפור הראשון שאני מפרסמת אז, תהיו עדינים בבקשה...
הכל התחיל בבוקר חורפי, בעצם, בארוחת הבוקר של תיכון "ריידל". עופר ישב ליד אחד השולחנות הריקים ואיתו ישבו גם חבריו. הם ישבו והשתעשעו, מציקים לעוברים והשבים התמימים והמסכנים העוברים התעללויות כאלו מפי חבורת עופר מדי יום. עופר היה אליל הבנות; הוא היה חתיך אבל גזעי, הוא היה משעשע אבל חכם. עופר היה אדם מאוד מיוחד, מחשבותיו היו מאוד עמוקות, אבל הוא לעולם לא דיבר על כך עם אף אחד מחבריו כי ידע שילעגו לו וחוכמתו, והעדיף לשמור על תדמית. הוא העדיף לענות לא נכון במבחנים, העיקר לא לקבל ציון העולה על 75, הוא היה נער בן 16, גבוה ושרירי, הוא שיחק כדורסל והביא הרבה כבוד לבית הספר וקבוצתו, הוא היה מצטיין בספורט, ממש מחונן. כשסיים לאכול, הלך לזרוק את השאריות, כשאחריו עקבו המון עיניים נשיות. כשהגיע לפח, נתקל במישהו והשאריות נפלו. ההמשך יבוא......

ganooov

New member
אמפ, ../images/Emo13.gif

אי אפשר לשפוט את זה, תפרסמי קטע יותר ארוך מזה ואני אוכל להגיב
.

אני כן יכולה לשפוט את זה..

זה יפה מאוד אין לי הערות... אבל לדעתי את צריכה לשנות את השם כי עם שם כזה אף אחד לא ימשךלקרוא את הספר..

אההה... :/

בתור התחלה, סליחה על הקטילות שיבואו בהמשך... זה ממש לא זורם , יש שם יותר מדי עופר... גם אם הסיפור מתמקד בו, זה פשוט יותר מדי תוסיפי דמויות מסגרת, תיאורים הסטוריה על עופר, מחשבות רצונות, פשוט עוד... ואולי אם תשימי את כל הסיפור, או את הרעיוןה כללי שלו נוכל להציע לך שם מתאים יותר

היי :)

היי :) הסיפור ממש חמוד... אני כבר מחכה להמשך.. אני מבינה שאת הולכת בכתיבה שלך לכיוון של כתיבה לילדים - בני נוער.. אישית.. הסגנון כבר מאוס עלי.. למרות שלפני כמה שנים הייתי מכורה ספרים הקיצ'יים.. לכן אני לא קוטלת אותך כל כך, ומתאפקת... :p סה"כ הכתיבה נחמדת ביותר, כדאי לך קצת ללטש את הדמויות, להוסיף תיאורים חיצוניים, קצת על החברים של עופר.. העובדה שאת לא משחקת כרגע בתפקיד של דמות גם היא גורמת לסקרנות, ההייתי מציעה לך לכתוב את הסיפור לאוו דווקא כ"מספרת" אלא כדמות משנית אשר חיה איתם בסביבה..

אז קראתי את התגובות

ויש לי כמה רעיונות, אז אני קצת אשפר ואפרסם את ההמשך בפעם אחרת. הבעיה היא, שבראשון-שני אני בטיול שנתי אז אני אפרסם מאוחר יותר, אני אשתדל ביום שלישי או רביעי. תודה לכולם!

למעלה