שלום לכולם

שלום לכולם

אני לא בטוחה אם זה המקום הנכון לשאול אבל... יש פה מישהו שיכול להמליץ לי על להקות גותיות או מטאל גותי?

Black Rose

New member
אתה מצחיק... ../images/Emo4.gif

להקות גותיות (מכל מיני סגנונות... ממטאל, לדארקווייב וגם סינת' פופ): Lacrimosa Lacuna Coil Within Temptation Xandria Haggard Darkwell After Forever Dreams of Sanity Theater of Tragedy Elend The Gathering Inkubus Sukkubus Sophya Distention Salvation ויש גם את tristania שאני אישית לא אוהבת

Black Rose

New member
תבכה... תבכה...

אשמתך בלבד... מי כותב דברים כאלו?! בלאק מטאל גותי זה לא מוזיקה גותית. ובמקרה של קריידל- זה בקושי מוזיקה!

חח אני לא אוהב גות'י בלשון המעטה,

חח ומה שמצחיק, טריסטניה, הם היחידים שאני אוהב.

Black Rose

New member
המממם..

מטאל גותי כזה... כמו דארקוול ות'יאטר אוף טרג'די... אבל יש להם טיפה השפעות אוריינטליות כאלו, בעיקר בשירה... ממש יפה. אלבום מדהים. נראה לי שהם גרמנים- לכן אני תוהה מאיפה ההשפעות האלו הגיעו.

Black Tear

New member
גם את מצחיקה.

דה גאת'רינג? גותי? ווית'אין טמפטיישן? גותי? לא נראה לי...

Black Rose

New member
אלא מה זה?

דום דכאוני? רוק אלטרנטיבי?... מה שמעת שלהם כבר? העובדה שהזמרת נראית כמו שלגיה לא הופכת אותם ללהקת פופ! לא, אני יודעת! זאת להקת הגריינדקור הכי גדולה שיש מהולנד! (מאיפה הם? הולנד, גרמניה או אוסטריה? אני תמיד מתבלבלת עם הארצות של הלהקות...) כל הללו כנ"ל לדה גאת'ירינג... חוץ מהעובדה שנראה לי שהם איטלקים?...

Seraphim

New member
Within Temptation זה אב'של גות,י!

ומי שלא חושב ככה כנראה פיספס את העיקרון של גות'יקה. גם The Gathering אבל תלוי איזה אלבומים, If then else ו How to Measure a Planet כבר לא ממש גות'ים אבל הקודמים כן. בנימה זו אני אוסיף את Trail of Tears ואת Macbeth שגם מצויינות ואפשר גם Dreams of Sanity (לא זוכר אם רשמו למעלה או לא).

pink cigarette

New member
כמעט אף אחד כאן לא הבין.

ווית'ין טמפטיישן זה מטאל גותי. די שונה ממוזיקה גותית, סטייל סיסטרז אוף מרסי למשל.

Seraphim

New member
כן אבל התגובה היתה ל-

"ווית'אין טמפטיישן? גותי? לא נראה לי..." אז כן, זה מטאל גות'י לא Pure Goth . אבל עדיין... גות'י.

Seraphim

New member
והבקשה היתה:

"מישהו שיכול להמליץ לי על להקות גותיות או מטאל גותי?" לכן ההמלצה והתיקון במקום.

Andra

New member
אני לא מצליחה למצוא שום מידע ברשת

על אלבומים של Macbeth למישהו יש ?

Seraphim

New member
כן

פה למשל. אני אישית ממליץ על Nocturnal Embrace - הם החליפו זמר אחרי זה והחדש פחות מצא חן בעיניי. Vanitas הכי כבד שלהם - ממש אלבום חזק אבל שוב - השירה שם פחות טובה.

למעלה