שלום לכולם!!!!!!!!!!!!!!

davids faery

New member
שלום לכולם!!!!!!!!!!!!!!

היי אנשים...לפני כה ימים ניסיתי לעשות שירשור של "מה אתם חושבים שיהיה בספרים הבאים של ה"פ?" אבל זה לא כל כך עבד...
!! הענות הייתה ממש קטנה, ואנשים כתבו שמועות במקום לכתוב מה הם חושבים שיקרה....
ואולי גם אף אחד לא כתב כי ההודעה הייתה בתוך שרשור של הודעות בכל מיני נושאים.... אז כדי שזה לא יקרה שוב, אני פותחת שירשור חדש!!! אז אנשים תגיבו!!!!!!!!!!
מה אתם חושבים שיהיה בספרים הבאים של הארי פוטר?

black kitten14

New member
אוקיי...

האמת היא שאין לי מושג.... אבל בטח ילחמו בוולדמורט ובסוף הארי יציל את כולם...

הענות היתה ממש קטנה... ../images/Emo57.gif

זה אומר שלאנשים לא היו רעיונות. אם היו להם רעיונות, הם כבר כתבו אותם בשירשור הראשון, ולפיכך, אין טעם לעשות שירשור שני.

מלאכית16

New member
אני יודעת../images/Emo70.gif../images/Emo110.gif|שניצל|

יתגלה שטמבלדור הוא אנימגוס פיל.
הרמיוני תעשה ניתוח לשינוי המין ותתחיל לצאת עם דראקו.
הארי, שיגלה שהרמיוני יוצאת עם דראקו, יעשה גם הוא ניתוח לשינוי מין ויצא עם עצמו.
יתגלה שפארווטי ולבנדר הן בריתני ספירס וכריסטינה מגעילרה.
סנייפ יתחיל לחפוף את שערו.
רון ימצא את סקאברס והם יתחתנו.
יתגלה שקרקשנס הוא חתול ג'ינג'י.
הארי יתיצב מול וולמורט וברגע קורע לב וולדמורט יגלה שהוא בעצם דניעל רטקליף ויוריד את המסכה שלו.
ורנון דרסלי יהיה שר הקוסמים הבא. זה מה שאני שמעתי....

thebaby

New member
יקורעת ../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo101.gif

הארי יתיצב מול וולמורט וברגע קורע לב וולדמורט יגלה שהוא בעצם דניעל רטקליף ויוריד את המסכה שלו. -----> זה כל כך כךכךכךכךכךכךכךכךךכ הצחיק אותי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Dragon slayer

New member
ועכשיו ברצינות.../images/Emo8.gif../images/Emo96.gif

מה אני חושבת שיהיה בספרים הבאים: הארי יהיה היחיד שיכול לנצח את וולדמורט כי הקללה שאמא שלו הטילה עליו חלה גם על וולדמורט והוא היחיד שיכול לגבור עליה. הארי ינצח את וולדמורט כשהוא יגרום לו להבין שמוגלגים לא עד כדי כך גרועים כי אחרי הכל אמא של וולדמורט שהייתה הבת הרחוקה של סליתרין התאהבה באחד, ועובדה שוברת לב תתגלה על אביו של וולדמורט ולמה הוא עזב אחרי שהוא גילה שאמו של וולדמורט היא מכשפה. אולי ואפילו יתגלה שאביו של וולדמורט הוא דמבלדור וממנו ירש וולדמורט את עוצמתו. זה דיי הגיוני שדמבלדור הוא אביו של וולדמורט (יש מלא קטעים שמסבירים עובדה זו, כולל הקטע שעיניו של דמבלדור נצצו כשהוא שמע שוולדמורט חזר), וזה שפוניקס שתרם נוצה לוולדמורט נמצא אצל דמבלדור. אבל בטח זה לא הגיוני. אולי ואפילו וולדמורט יזכה לדבר עם אמו.

scoutlavie

New member
מאיפה את יודעת

יכול להיות שפיספסתי אבל לא זכור לי כל הקטע שאמא של וולדמורט קרובה לסליתרין ושאבא של וולדמורט הוא מוגל.אני דווקא הבנתי שיתגלה משהו על אמא של הארי.גם לא ננרא לי שפוקס תרם נוצה לוולדמורט כמו שהוא לא תרם להארי נראה לי שזו סתם התעמקות.דרך אגב פיג בטוח מכשפה דמבלדור אומר ממ שבסוף הרביעי. עוד חודש וחצי אני מקבלת את הספר ה-5! jack:u always belonged.u belonge to me kevin williamson"'dawsons creek

Dragon slayer

New member
בספר הרביעי...../images/Emo96.gif

כשוולדמורט מדבר עם כל האוכלי המוות האלה שלו, הוא אומר שאביו היה מוגל, ושאמו הייתה קרובה לסליתרין הוא אמר בספר השני ולכן הוא גם לחשנן. ופוקס כן תרם נוצה- גם להארי וגם לוולדמורט. זה כתוב נראה לי בפרק של הפריורי אינטאטם, כשדמבלדור מסביר להארי למה השרביטים שלהם התחברו, והוא אומר שהנוצה מפוקס. חוצמזה אני לא מדברת רק על הספר ה-5, אני מדברת על כל הסידרה, ואיך נראה לי הוא יביס את וולדמורט.

davids faery

New member
אהמ..........

אני חושבת שזה מה שיקרה בספרים הבאים:
לדעתי, הרמיוני תמשיך לצאת עם קרום, ואז הוא ימות (וולדמורט יהרוג אותו) ואז הרמיוני תצא עם רון!!
הארי פוטר ידבר עם הוריו בעזרת המפה הקונדסית...
יגלו שגם דאדלי קוסם..ושגם גברת פיג קוסמת ושדמבלדור ביקש ממנה לשמור על הארי פוטר!!

Snitch

New member
דאדלי קוסם? ../images/Emo6.gif

זה יותר גרוע מהשמועות שהרמיוני היא חתול [מהשנה השנייה] ושוולדמורט הוא בעצם ניסוי מדעי של דמבלדור

צו צאנג

New member
../images/Emo41.gifניצלו"ש חשוב!!! כל הנס-ציונות

*אהמם טל וסיגל* אמ.. אני אהיה היום במס ציונה בכנס כזה מהמדצי"ם אני אהייה שם משש עד עשר, עש וחצי בערך אז אם בא לכן אפשר לקבוע להיפגש או משהו... אנחנו נהייה בהיכל התרבותה עירוני או משהו כזה*-*

למעלה