שלום לכולם!!

טיפ-טיפ

New member
שלום לכולם!!

אני נפגעתי בתאונה כשהייתי בת 9. התאונה קרתה בכניסה לבת ים, היה שם כביש ומצידיו היו חולות וסגרו אותו בגלל שהיו בו הרבה תאונות, אולי אתם זוכרים. הכביש היה בזיג-זגים, והמכונית שהייתה לפנינו נתקעה בחולות, הוא עצר וניסה לצאת מהחולות ברפרס, בגלל שזה היה כביש מעוגל, לא ראינו את המכונית ונתקענו בה. יצאנו מהתאונה במזל, אני נפגעתי הכי קשה. יש לי טראומה מהתאונה. אני ראיתי את אמא שלי בוכה, כל המשפחה שלי באה להסיע אותי מקופת חולים אל בית החולים וולפסון, אבא שלי שבר את היד, הייתי צריכה לעשות המון צילומי רנטגן, ואחותי שלא הייתה איתנו בתאונה, לא שאלה לשלומי, ואני אם אני לא הייתי יושבת בצד המושב הייתי נתקעת בשמשה ורוב הסיכויים הייתי מתה. ובכלל חבר שלי מת בתאונה דרכים מול העניים שלי, הוא נדרס. המקרים האלו היו טראונה גדולה בשבילי ואני לא מצליחה להתמודד איתם. רק עכשיו, בכיתה י` הבנתי שיש לי בעיה ושאני צריכה להתמודד איתה, הלכתי ליועצת של בית הספר שהיא נורא חמודה וכייף לדבר איתה, והיא אמרה לי שאני מסוגלת לנצח את המחשבות על התאונה והמקרה עם חבר שלי אבל אני מרגישה שאני לא יכולה לעשות שום דבר ואני ממש ממש משתגעת כל יום! ברצינות! אני מתחילה להשתגע! אני אומללה מרגע לרגע, קשה לי לספר את זה לאנשים אפילו להורים שלי, אני ממש... נובלת.... כל כך קשה לי ואני לא מסוגלת להתמודד עם הבעיה. תעזרו לי בבקשה. טיפי.

עופרי-

New member
וואו

טראומות עצובות את עוברת. אני מקווה שלא יהיה עוד. אני חושבת שיש לנו מנהל טוב פה אני כבר רואה את רצינותו. ואני בטוחה שפה תמצאי בית.

נלסון

New member
טיפ טיפ היקרה שלום...

`` החוויות`` שאת מתארת כאן הן באמת קשות ביותר. אסור לך לחשוב לרגע שאת יכולה או צריכה להתמודד עם הטראומה הזו לבד. את חייבת להעזר ביועצת פסיכולוגית! אפשר בהחלט להשוות את הטראומה של מעורבות בתאונת דרכים או אובדן של יקר בתאונת דרכים, להלם קרב. שיחה אחת שניהלת עם היועצת בבית הספר היא בהחלט לא מספיקה, את חייבת לעמוד בקשר עם פסיכולוג ולהמשיך ללכת לכמה שיחות שנידרשות, עד אשר תגיעי לתוצאה המיוחלת. במידה ואת לא מוצאת מישהי או מישהו מתאים אנא כיתבי לי ואני אשתדל להפנות אותך, כמו כן שתפי גם את הורייך בפחדים שלך, אני בטוח שהם יעשו את הכל על מנת להוציא אותך מהמצב הזה שאליו נקלעת שלא מרצונך. אני יודע שעם טיפול נכון ומתאים, אפשר יהיה להחזיר את השקט הנפשי שלך ולהביא מרגוע לנפשך המיוסרת. אף פעם אל תאבדי תקווה!! שלך נלסון.

טיפ-טיפ

New member
אני איבדתי תקווה מזמן!!!

אני בוכה כמעט כל יום!!! אני לא מצליחה לספר את זה להורים שלי, פעם ניסיתי, לפני חודשיים, משהו כזה , והם אמרו שלא, אין לי כלום, אבל אני יודעת שמשהו לא בסדר. אני לא חושבת ברור. אני מתבודדת מכולם! ואני מדברת כמעט כל יום עם היועצת שלי, תבין, היא בנאדם חמוד לאללה, היה לי שעור חלון ורציתי לדבר איתה והיא קנתה לי שוקו וישבנו מחוץ למשרד שלה בדשא, וכל כך כייף לדבר איתה, אפילו בלי סיבה. אני נכנסת לדיכאון ואני פוחדת להוציא את זה על לימודים או חס וחלילה על חברים והמשפחה. עכשיו חזרתי מטיול ל3 ימים וביום השלישי יצאתי מדעתי והתבודדתי בחדר וידיד שלי בא ושאל מה איתי ואני סיפרתי לי את מה שקורה לי והוא כמעט בכה, הוא אמר לי שיעזור לי אם אספר לאנשים מה עובר עלי וזה נורא קשה!! אני דוחקת את זה יותר מידי, זה כל כך כואב לי!!!!!!!!! אני לא יודעת מה לעשות.....

למעלה