שלום לכולם !!

Niv Ozalvo1

New member
שלום לכולם !!

אני מתכנן לפתוח עסק קולינרי טבעוני בת"א. אם יש מישהו או מישהי שמתמחה בהכנת מאכלים טבעוניים (טעימים) אשמח לשיתוף פעולה.
למי שתוהה המטרה שלי בכך היא עשייה חיובית למען קידום זכויות בעלי חיים, אורך חיים בריא, ו"נורמליזציה" של המושג טבעונות בחברה
המערבית והישראלית בפרט.

ניב 0509211092

ובכלל כל הצעה ורעיון יתקבלו בברכה. יום טוב :)

salo22

New member
שיהיה הרבה בהצלחה

אני חושב שהרעיון שלך מקסים אך הסיכויים למצוא אנשים כאלו יגדלו בפורומים יעודיים של טבעונות, פחות כאן.

salo22

New member
ואגב הערה נוספת

בבקשה אל תקפוץ עם הרעיון הזה "מעל הפופיק" ותגיע למצב בו אתה מסכן את העתיד הכלכלי שלך או קרובים אליך - קח בחשבון שהסיכוי להתרסקות במיזמים כאלה הקשורים באוכל הוא גדול מאוד, על אחת כמה וכמה כשאתה פונה כרגע לאוכלוסיית יעד די מצומצמת (שלא להגיד מאוד מצומצמת). לא טבעונים יגיעו כמובן אך ורק אם יהיה טעים (מאוד) ומיוחד (מאוד). לא יבוא בשביל "פוזה" טבעונית, נקרא לזה.
שווה מאוד לחפש חומר באינטרנט על מקומות שהתנסו בחוויה דומה בחו"ל ואולי אף ליצור קשר לעיצה עם היזמים שם (הרי אג'נדה משותפת יש לכם אז אולי זה יהיה יותר קל). לפעמים כדאי גם להתחיל בלבשל לחברים סביבך ולאט לאט לבנות מודעות וקהל, המטרה בחלקה תושג גם כך ואולי מתישהו תרגיש מספיק פתוח גם להסתכן כלכלית., בקיצור תבטיח בבקשה שאתה לא תלך להרפתקאה שתסכן יותר מידי כלכלית, במיוחד בגיל צעיר &quot
חשוב חשוב חשוב לקחת את זה בחשבון.

צלשף

New member
כל כך נכון מתחשב ומאוד צודק saol

בקיצור זה נראה לך קסום אבל זה לא ומאוד מסוכן כלכלית, לא הייתי מציא לך כמו שכתב saol לפתוח מיד עסק תתחיל מהבית.

nickey

New member
היי ניב,

אני קונדיטורית, ולאחרונה התחלתי למכור דברי מתיקה טבעוניים.
אני יכולה לתת טיפים.
לא מתמחה בבישול טבעוני, אך אני יכולה להבטיח שיש קהל יעד. ולראייה - מסעדת כתית עשתה תפריט טעימות טבעוני והביקוש היה מאוד גדול, הרשימה התמלאה די מהר.
והמאכלים הטבעוניים מתאימים גם לאנשים שהם אלרגיים למוצרי חלב או לביצים.

למעלה