שלום לכולם !!

Niv Ozalvo1

New member
שלום לכולם !!

אני מתכנן לפתוח עסק קולינרי טבעוני בת"א. אם יש מישהו או מישהי שמתמחה בהכנת מאכלים טבעוניים (טעימים) אשמח לשיתוף פעולה.
למי שתוהה המטרה שלי בכך היא עשייה חיובית למען קידום זכויות בעלי חיים, אורך חיים בריא, ו"נורמליזציה" של המושג טבעונות בחברה
המערבית והישראלית בפרט.

ניב 0509211092

ובכלל כל הצעה ורעיון יתקבלו בברכה. יום טוב :)
 
בהצלחה!

 


אם ארשה לעצמי לייעץ דבר מה, אומר זאת כך: מנסיוני במסעדות טבעוניות (בתור לקוח) בארץ ובחו"ל, לא רצוי לפתוח מסעדה מקרוביוטית, המזון הזה אינו טעים דיו ומכאן שאינו מוציא שם טוב לטבעונות בכל הנוגע לטעם. לעומת זאת, מרבית המסעדות הטבעוניות מהוות חגיגה קולינרית ובכך מוציאות שם טוב לטבעונות באשר לטעם. אני יכול להביא לדוגמא את "וילג' גרין" הירושלמית. מסעדה זו היתה יכולה להיות מושלמת מפני שהתבשילים והמאכלים הטבעונים שלה, ידועים בטעמם הנפלא. אולם, היא אינה זכאית לתואר "מושלמת" בשל כמה מאכלים אשר הינם רק צמחונים, ומי שטעם מהם אמר לי שהם גם לא טעימים במיוחד. דוגמאות טובות נוספות לבישול טבעוני טעים במיוחד הם המסעדות: "בודהה בורגרס", "טעם החיים" "רוגטקה". חשוב לשווק מסעדה טבעונית כשילוב של מוסר, בריאות וחגיגה קולינארית (אנשים אוהבים מאכלים טעימים ולכן חשוב להדגיש גם את טעמם הנפלא). אפשר לצור תבשילים ומאכלים נפלאים מסייטן, סויה, טופו, תפוחי אדמה, חומוס, אורז, קינואה ועוד.
לגבי המיקום, לא יזיק שתהיה בת"א מסעדה טבעונית נוספת, אבל הייתי ממליץ דווקא על עיר שיש בה חסר למסעדה טבעונית. ואני מתכוון לירושלים אשר יש בה כמה מסעדות צמחוניות, אבל אין בה מסעדה טבעונית של ממש. יש בירושלים קהל טבעוני רב אשר משווע למסעדה שתהיה על טהרת הטבעונות.
על תשומת הלב
ושיהיה לך הרבה
 
למעלה