שלום לכולם

ErAn1004

New member
שלום לכולם

רציתי לשתף ולשמוע את דעתכם על מנת לעזור לי להתקדם קצת בחיים. אני בן 28 אחרי תואר, עבודה מכובדת אבל מרגיש כבר קרוב ל-3 שנים רע עם החיים שלי. זה מתבטא בדיכאון קשה מאוד, בחוסר רצון לצאת ולהיות בסביבת אנשים ובהתעסקות לא מעטה במחשבות על המוות. אני קצת אפרט- אני מחשיב את עצמי בנאדם עם יכולות חברתיות גבוהות, מרוצה מהמראה שלי אבל מרגיש שחי בהצגה גדולה. אני חש שכל הזמן אני עסוק בלא להפתח בפני אנשים כדי שלא ישפטו אותי ובגלל זה לא נותן לעצמי להיות מי שאני. ביום יום אני אומר מה שאני חושב צוחק ויש רגעים שזה ממש אמיתי וטוב לי, אבל אין לי אף פעם רגע של נחת, אין משהו שאני אומר לעצמי-זה האושר אלא תמיד מרגיש את החוסר סיפוק. אני כועס על עצמי שאני לא יוצא, לא מבלה כמו בנאדם נורמלי בגילי אבל מצד שאני אין לי את כוח הרצון לצאת יותר מידי ועם כל אחד והנורא זה שאני טורח להגיד את זה לאנשים- אני מספר בעבודה שאני אוהב את החברים שם אבל יודע להפריד בינם לבין החיים שלי ושאני לא מעוניין לשתף אותם במה שעובר עליי ביום יום מתוך חשיבה שבבוא העת שארצה להתקדם אני רוצה שמה שיקושר לשמי זו מקצועיות בלבד. אני יודע שאין קשר בין הדברים אבל קשה לי להיפתח, קשה לי לדבר עם כל אחד.אני נהנה לדבר עם אנשים אבל עד שמגיעים לדברים שנוגעים אלי. לא טוב לי בחיים, אני לא רואה משמעות לדברים שאני עושה, לא נהנה משום דבר ויכול להגיד בפה מלא-רע לי. תודה שנתתם לי לשתף :)

freearth10

New member
להתקדם בחיים

היי ערן, מזל טוב על התואר
. מה שמקושר לשם - זה כל מי שאתה.ואתה כרגע משדר: איתי - דברו רק עסקים, שם אני חזק, שם אני יודע בדיוק לאן דברים מובילים. להתחבר אל מישהו לא בא לי עכשיו, כי בעבר כבר נפגעתי וזה הספיק לי. אבל אנחנו זקוקים לחברה, כי היא הראי שלנו . ועכשיו כשאתה עובד הגיע הזמן לטפל במה שעד עכשיו לא הרשית לעצמך - בגדילה של עצמך, תוך כדי נקיון הבית שלך. מאיה

האומץ לקבל עזרה

אני מבין את הקושי והכאב זה כאב יומיומי אולי זה הזמן למצוא את המטפל המתאים לך ולהתחיל תהליך עבודה עם עצמך. בכדי ללכת קדימה לקראת חיים טובים בהצלחה עם התהליך יוסי גולד

עדינה77

New member
למצוא סיפוק בחיים

אני מבינה את הצורך שלך בעולם שלנו - לעשות את ההצגה הזו. אתה מרגיש שמודדים אותך לפי המקצועיות שלך. לכן, ייתכן שעדיף שתמצא מקום מתאים להפתח - להתחבר לקבוצה לומדת או דמות מסויימת שתוכל להפתח אליה. אין צורך לשתף בחיים הפרטיים כל אחד שאתה מכיר אבל כן חשוב שתרגיש תמיכה רגשית וחברתית. אןלי גם אתה מחפש תוכן יותר רוחני ואמיתי לחיים שלך כמו לימוד יהדות או התנדבות וכו'

taltala013

New member
שלום לכולם והרבה חיוכים לך

הנקודה שהעלת מעסיקה רבים וטובים. הדבר החשוב הוא ללמוד לקבל את עצמנו מלא לדעת להגיד לעצמך איזה כיף פישלתי לדעת לסתכל לפשלה בעיינים ולדעת מאיפה היא באה. כעס הוא תמיד על עצמנו על "כישלונותינו" "אמירותינו". הרבה חיוכים והרגשה טובה, בהצלחה בהמשך הדרך.

למעלה