שלום לכולם

שלום לכולם

שלום גלית, עידן ליאור וכל מי ששכחתי נחמד לראות שאתם כבר פה מקווה שאתם נהנים מהתוכנית בקיצור תמשיכו לכתוב את הערות שלכם מאוד כייף לקרוא וליאור כל הכבוד על ההשקעה ועל המחשקים בפורום

ליאור144

New member
היי מאיר ../images/Emo13.gif אני שמח שנענית לבקשתי ונכנסת

לפורום להגיד שלום
אני מעריך את זה מאוד
. משמח לראות שקראת קצת את הערות בשרשורים שלנו ואת חוות דעתנו. אני מאמין שתמשיך לעשות את זה כשתוכל
תודה על הפירגון שנתת לי על הניהול
אני משתדל לעשות את זה הכי טוב שאני יכול כמו שראית

idanoosh17

New member
מאירררררר ../images/Emo24.gif

שנה לא ראיתי אותך!!! כבר התגעגעתי!

OOOO0

New member
היי מאיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo24.gif

איזה כיף לראות אותך כאן! שמחה שקפצת לבקר ושיצא לך לקרוא כאן. כולנו התגעגענו נורא! תקפוץ שוב מתי שאתה יכול.

ליאור144

New member
גלית קבלי משהו מעניין שקראתי היום ב24 שעות של

עיתון ידיעות אחרונות במדור רכילות מתברר שמרגלית צנעני מתה להתארח בתוכנית מצב האומה אבל כיון שהיא חתומה בקשת על חוזה אז קשת לא מאשרים לה להשתתף בתוכנית .מרגול אמרה כשהיא תחזור לארץ[הרי הם באודישנים של כוכב נולד בחו''ל אם אני לא טועה]היא הולכת לשם והיא לא שואלת אותם. לפי הדובר שלה מרגול סגורה כבר לאירוח במצב האומה .מעניין עם זה יהיה כחברת פאנל או בקטע של הסוף?

S™eX

New member
קראתי את זה...

"אני אלך,אני לא שואלת אותם"
אני משערת שהיא תגיע לקטע של הסוף.

OOOO0

New member
../images/Emo6.gifמגניב!

כן, גם לי נראה שזה לקטע של הסוף. וואו,זה יהיה גדול אם זה ייצא לפועל, אני מתה עליה, היא אישה קורעת בטירוף. תודה לכם על העדכון!

ליאור144

New member
אני חייב להודות הוחמאתי לקבל ממאיר תמחמאות

האלה
הוא עד כמה כל יום ראשון אני משגע אותו שיביא לי את רשימת האורחים ליום שני כמה שיותר מוקדם כדי שאני יוכל להעביר אליכם תמידע.וגם שיגעתי אותו שיכנס להגיד שלום והוא נכנס
גלית אני צריך ממך טובה שלחי ליעל מסרון עם הכתובת של הפורום החדש לא נראה לי שהיא יודעת שעברנו דירה לא?

OOOO0

New member
המחמאות מגיעות לך, אתה באמת מנהל מצוין.

וכל הכבוד לך על זה שכל שבוע אתה משתדל להשיג לנו את האורחים כמה שיותר מהר ושגם בזכותך מאיר נכנס בסוף!
סבבה, אני אשלח לה מסר אבל נראה לי שהיא לא בתפוז בזמן האחרון ושיש לה המון עומס בלימודים כך שאין לה זמן להיכנס לכאן.

ליאור144

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif../images/Emo140.gifתודה אני משתדל לנהל תפורום בצורה

הכי טובה שאני יכול ולעשות מה שצריך בתור מנהל על הצד הטוב ביותר .בקשר לאורחים אני מיום ראשון בבוקר משגע אותו שיכתוב לי מי האורחים כל שבוע עד שהוא רושם לי ונכנע העיקר שנרד ממנו
. אני גם בטוח שיעל עסוקה בלימודים אבל מתוך כבוד אליה אני חושב שכדאי שתדע שיש פורום חדש שלא תגיד אחרי זה למה לא אמרנו לה .

OOOO0

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אתה צודק, עכשיו שלחתי לה מסר. נקווה שהיא תבוא לבקר אותנו בקרוב.

ליאור144

New member
סבבה תודה :}היה חשוב לי שהיא תדע שאנחנו עוד

קיימים.אם היא תכנס לישן היא תחשוב שזה נסגר ואנחנו לא חזרנו לפורום חדש. אז שתדע שאנחנו פה זה יראה לה שאנחנו כן חושבים עליה

למעלה