שלום לכולם!

pARTUSh PartusH

New member
שלום לכולם!

חיפשתי בכל תפוז ולא מצאתי את מבוקשי אז חשבתי לפנות לכאן, סליחה מראש אם זה לא המקום לשאלה. חפשתי פורום של נוער וגיל צבא אחרי צבא עם מחלות IBD (קרוהן קוליטיס) האם למישו מכם ידוע על פורום או קומונה כזו בתפוז? הפואנטה כאן היא עיניין הבני נוער והגיל, יותר מבחינת לשמוע סיפורים איך כל אחד מתמודד עם המחלה שלו ומגוייסים איך הסתדר להם עם הצבא והכל. דרך אגב, לי יש קרוהן ואני מתנדב לצהל כבר שנה, ושמח מכל מהלך שעשיתי בנושא (למרות הקשיים). אשמח לקבל תשובות בהקדם!

ADEELI

New member
לא מכירה פורום כזה בתפוז, אבל

למיטב ישיעתי, יש ב ynet פורום של קרוהן, תחת פורומים רפואיים.

אם אין אז... תפתח ../images/Emo13.gif

ככה בדיוק התחיל הפורום הזה - אובחנתי עם צליאק, וכהרגלי מיד נכנסתי לתפוז לחפש את פורום צליאק ולהבין מה נפל עליי. כשקלטתי לתדהמתי שאין כזה פורום, פניתי להנהלת הפורומים, ותוך מספר ימים הפורום התחיל להתגלגל ולקשר צליאקים...

טליאמתי

New member
ותראי אותנו עכשיו... כאילו הוא נמצא כאן

מאז ומתמיד
עשית מעשה נהדר

pARTUSh PartusH

New member
חחחח תודה על הגב אלפקה ...

האמתי שבהתחלה שקבלתי את המחלה וחשבתי שאני היחיד בארץ עם הדבר הזה (השוק הראשוני) באמת חיפשתי פורום ולא מצאתי, ועלה לי הרעיון לפתוח... איך שהוא זה ירד לי מהראש ועכשיו שאני מכיר כל כך הרבה חבר'ה עם IBD, מהצבא, מתנדבים איכותיים.... פחות חסר לי פורום אבל עדיין הייתי רוצה משו בתפוז- כי כל הפורומים שאני בהם כבר כאן ולא ממש נראה לי שמה שיש בYNET זה בדגש על בני נוער. תודה בכל אופן. שאלות והסברים על כל עניין אני אשמח לשתף (כי כבר הספקתי להבין בדרך הקשה שאין חכם כבעל ניסיון) רק בריאות לכולם.

מתי11

New member
יש חברה בפורום בשם

דניאלה21 שלה יש גם קרוהון. תחכה שהיא תגיב,אולי היא יודעת. בכל מקרה כל הכבוד על ההתנדבות ולמרות שלך לא חסר כי יש לך חברה משלך ,פתיחת פורום יכולה להיות תרומה טובה לקהילה. בהצלחה מתי

למעלה