שלום לכולם,

Shrek toes

New member
שלום לכולם,

שמי הוא רלי, אני בת 18 ואם לומר את האמת, אני לא יודעת כבר מה לעשות. עברו רק חודשיים מאז שרונית, חברתי בת ה19, התאבדה אך המחשבות והכאב לא מרפים. לבי חנוק תמידית והראש לא מניח. השאלות לא פוסקות. אני לא מסוגלת בכלל להתחיל לתאר כמה כאב יש בי. אני בטוחה שכולכם יכולים להבין. אני מרגישה כבר אי נעימות לדבר עליה עם החברים שלי, כאילו וזה רק מעכיר את האווירה. אוסיף גם את אתר האינטרנט שנפתח עבורה, אם תרצו לראות את הבנאדם המקסים שהיא הייתה ואולי קצת להבין. זה הורג אותי. היא הייתה בן אדם אבוד שלא ידע להעריך עד כמה הוא טהור וטוב. אני רק צריכה קצת הזדהות, תודה רבה.

אחשל

New member
שלום רלי ../images/Emo201.gif

חודשיים, וזו רק התחלת הדרך בהתמודדות שלך עם הכאב. אני מניח שכל מי שווה שכול כזה מבין על מה את מדברת, גם אם עברו כבר שנים רבות מאז. גם את ההרגשה הלא נוחה לשוחח עליה עם חברים אנחנו מכירים. ובכל זאת - אם הם חברים שלך, ואולי הכירו גם אותה - המשיכי לשתף אותם במה שאת מרגישה. אם הם חברים, אפשר לצפות מהם לקת תמיכה, לא
כמובן שאת מוזמנת לשתף ולחוק איתנו כאן
הצצתי באתר, קראתי מעט ממה שנכתב עליה ואליה, וקצת יותר ממה שהיא כתבה, ונעצבתי. אוסיף את האתר של דף אתרי ההנצחה של הפורום.

Shrek toes

New member
תודה רבה!

שימחת אותי שהוספת את האתר לרשימה. באמת תודה רבה! חשבתי להתערבב קצת יותר פה בפורום אבל העניין הוא שאני קצת פוחדת להתחבר לפורום ופשוט להיות כל היום עסוקה בכאב הזה. אני מאמינה שאם אני ארגיש רע ואצטרך לשתף, אוכל לשפוך פה את ליבי. אתה מקסים ותודה רבה על תגובתך. הייתי צריכה את זה =]

אחשל

New member
../images/Emo24.gifיש כל מיני דרכים להתמודד

אני מבין את החשש שלך מלגעת בכאב, לעסוק בו, אבל חשוב שלא תברחי לקצה השני, להדחקה והתעלמות ממנו. אנחנו כאן, כשתרצי לשתף
.

Shrek toes

New member
כן אני מסכימה איתך.

אני לא מאמינה בהדחקה, כמה שזה קשה, אני משתדלת לגעת בכאב בצורה שלא תמוטט אותי. תודה רבה לך! אחזור ואכתוב שוב.

yamkachol

New member
כן רלי, כאב האובדן הינו, כפי שאת מתארת ,

איום ונורא וקשה מנשוא. אך אנו כן נושאים אותו, מתמודדים איתו ולומדים לחיות איתו. יופי ששיתפת, את מתמודדת. כל הכבוד לך. ייתכן וקבוצת התמודדות עם אובדן יכולה (מקצועית) יכולה לעזור לך לעזור לעצמך. חגי

למעלה