שלום לכולם

מצב
הנושא נעול.
לענבל

כתבתי נורא מרגש ומרגש
גם לדעת שיש מלאכים בדמות אנשים שעומדים מאחורנו ונתונים לנו גב נפשי וגופני רוחני וכלכלי להצלחה. תודה לך עופרה מקרב לב ואת ריבקה כשתפגשי תמסרי לה זאת ממני ומכולנו. תודה תודה.. שבת שלום
לענבל
ראיתי שאת בהיריון מטיפול אצל פרופסור עמית. לא הצלחתי לקבל ממך את המסר ואני מאד מעוניינת לשמוע ממך. שבת שלום לכולם.

אדוינה

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo140.gif

שלום לכולם
שלום לכל האנשים המדהימים שבפורום. אני כבר משוטטת בפורם מזה כחודש. כמו שמלח של פלפל רוצה אני אספר על עצמי. אני בת 37 ומטופלת אצל פרופסור עמית. התחתנתי לפני כשנה (באפריל 2006) וניסינו להיכנס להריון. לאחר כחודשיים עשיתי פרופיל הורמונלי ונודע לי שיש לי "רזרבה שחלתית נמוכה", כלומר FSH גבוה (19.1) כלומר הסיכוי שהשחלות שלי ייצרו ביציות קטן. במקביל עשה בעלי בדיקת זרע וגילינו שגם לו יש בעיה של כמות זרע נמוכה וחוסר תנודתיות של הזרע. אתם בטח צוחקים "הזוג המושלם"... הסתבר שאנחנו צריכים לעבור IVF בדרך של מיקרומניפולציה. אתם יודעים, בגלל שלא ניסינו להיכנס להריון קודם, אפילו לא ידעתי. טוב, אנסה לקצר... בהמשך ניסיתי 3 טיפולי הפריות, בראשון לאחר שאיבה גילו ששני הזקיקים שהיו לי היו ריקים, את שני הטיפולים הנוספים הפסיקו לי באמצע כי לא נוצרו זקיקים. ואז אחרי התייעצות עם פרופ' עמית הוא הציע לי דיאטה. התחלתי לפני חודש בדיאטה אצל ,שומרי משקל" מ ד ה י מ י ם, וירדתי עד עכשיו 4 ק"ג. פתאום אתמול, לאחר 10 חודשים שלא היה לי מחזור טבעי, קיבלתי מחזור. כמה ששמחתי...פרו' עמית אמר לי לעשות בדיקת FSH, אבל היום עשיתי בדיקה והתוצאה היא FSH של 20.2 ממש לא טוב. אני ממש ממש מאוכזבת, ורציתי את התמיכה שלכם. פרו' עמית הציע לי לעשות תרומת ביצית איתו בקייב במחזור הבא (בעוד כחודשיים, אבל רק אם אנחנו כזוג בשלים. אמרתי לו שאני רוצה, ואז החלטתי לכתוב לכם ולספר. קשה לי עם הנושא של תרומת ביצית אבל בזכותכם הרבה יותר קל לי לקבל את זה. אשמח לשמוע מכם, ואם אתם יודעים קצת על המסלול עם פרופסור עמית. אתם יודעים הוא כל הזמן עסוק ואני תמיד מפחדת לשאול.
ברוכה הבאה!

סיפור דומה יש לרבים פה בפורום,או לפחות בחזית הנשית. גם לי היו תנודות בFSH כאשר נבדק מספר פעמים,אך הכיווןשלו היה ברור והוא היה כלפי מעלה. ולי לא עזר דיקור ולא צמחי מרפא,היו את כל הסימנים כתובים על הקיר וכאשר הרופא זימן אותי ואת בן זוגי לשיחה הגורלית,החלטנו לשמוע להצעתו ועברנו לתרומת ביציות.ואני אישית לא הסתכלתי יותר לאחור. בזמנו הלכנו אל הפרויקט כמו עיוורים. לא היה את הפורום הזה. לא היו את כל המסלולים והרופאים שפעילים כיום בנושא. ונסענו לספרד לבד והשאר כתןב בדפי הפורום. כיום כאשר הנושא מוכר ומדובר ,קל יותר לפגוש אותו. לגבי בדיקת FSH בהעדר מחזור,אין לי מושג ,אבל העדר אומר הרבה. רוצה לאחל הצלחה בכל דרך

תודה רבה אדוינה

ברוכה הבאה!

סיפור דומה יש לרבים פה בפורום,או לפחות בחזית הנשית. גם לי היו תנודות בFSH כאשר נבדק מספר פעמים,אך הכיווןשלו היה ברור והוא היה כלפי מעלה. ולי לא עזר דיקור ולא צמחי מרפא,היו את כל הסימנים כתובים על הקיר וכאשר הרופא זימן אותי ואת בן זוגי לשיחה הגורלית,החלטנו לשמוע להצעתו ועברנו לתרומת ביציות.ואני אישית לא הסתכלתי יותר לאחור. בזמנו הלכנו אל הפרויקט כמו עיוורים. לא היה את הפורום הזה. לא היו את כל המסלולים והרופאים שפעילים כיום בנושא. ונסענו לספרד לבד והשאר כתןב בדפי הפורום. כיום כאשר הנושא מוכר ומדובר ,קל יותר לפגוש אותו. לגבי בדיקת FSH בהעדר מחזור,אין לי מושג ,אבל העדר אומר הרבה. רוצה לאחל הצלחה בכל דרך
תודה רבה אדוינה

מצב
הנושא נעול.
למעלה