שלום לכולם

blaa34

New member
שלום לכולם

יש לי כרגע שני כרטיסים של 512MB DDR2 אני רוצה להוסיף עוד כרטיס של ג'יגה 1. האם זה ניתן? 2. איזה התאמות צריך לעשות בין שני הכרטיסים (שהם אותו הדבר) לכרטיס שאני רוצה לקנות? ושאלה נוספת: האם כדאי לשים ווינדוס ויסטה? תודה רבה על העזרה

blaa34

New member
בבקשה

קודם כל אני גבר
שנית כל יש לי את סי פי יו בבקשה אני מקווה שזה מספיק

ronko

New member
מה הלוח?

ברגע שנדע את יצרן הלוח ואת הדגם אפשר יהיה להמשיך הלאה. וכמו שאמרו לפניי, התקנה של ויסטה מאוד לא מומלצת בשלב זה! רונקו

yanirda

New member
BLAA34....

ככה תני לנו יותר נתונים על המערכת והרכיבים(במקרה שלך ,זכרונות..) לשם כך היכנסי ל www.memoryx.net או הורידי EVEREST ותתני לנו פרטים על הלוח (כמו כמה מקום יש עליו ,כמה נפח הוא מסוגל לקלוט וכו').. ולא ממולץ כרגע לשים ויסטה חכי עם זה...(לפחות עד יציאה מלאה של SP1 לויסטה..(מה שיצא עדיין לא מלא...) ).

ronko

New member
CPU-Z עושה אותו דבר ולא מצריכה התקנה

CPU-Z מספקת את הפרטים הבסיסיים בנוגע לזיכרונות, מעבד, לוח. והיא לא מצריכה התקנה כלשהי. מספיק לדעת מה הלוח ואפשר יהיה לדעת הכל. נראה לי יותר מהיר ופשוט להשתמש בCPU-Z. רונקו

yanirda

New member
לא מכיר אותה...

תן לי קישור... MEMORYX הינו אתר שגם כן איננו דורש התקנה כלשהיא(חוץ מפקד ACTIVX קטן שממש לא לוקח יותר מכמה שניות ספורות...) ונותן לך מידע מפורט כולל כמה מקומות נשאר לך על הלוח...

ronko

New member
CPU-Z

צילום מסך של התוכנה מצורף כJPG. הנה לינק להורדה: http://www.cpuid.com/cpuz.php ההורדה בצד שמאל למעלה של העמוד. רונקו

blaa34

New member
בבקשה

קודם כל אני גבר שנית כל יש לי את סי פי יו בבקשה אני מקווה שזה מספיק

ronko

New member
אז ככה

קודם כל אין דבר כזה "ב' כל"
דבר שני, דווקא על החלק המעניין בתמונת הרקע של שולחן העבודה עשית צילום מסך?
ולענייננו, לפי התוכנה הזכרונות שלך עובדים בDUAL. תבדוק בכרטסת של MOTHERBOARD ותכתוב מה רשום בדגם וביצרן. בחלק מהלוחות אפשר יהיה להוסיף סטיק אחד ואז הזכרונות יעבדו בSINGLE CHANNEL ולא בDUAL CHANNEL, אבל זה לא משהו שהייתי ממליץ עליו גם בתור כלל וגם כי זה יאיט את המערכת. בחלק מהלוחות המערכת בכלל לא תעשה BOOT. רונקו

ronko

New member
אז ככה, לפי אתר היצרן כתוב ש....

יש רק שני חריצים לRAM על הלוח והם תומכים בDUAL. לפי התמונות יש רק שני חריצים על הלוח ולכן אי אפשר להוסיף זיכרון אלא להחליף את הקיים. והזכרונות הם מסוג DDR1 400MHZ או DDR2 533MHZ. אני לא בטוח מה יקרה אם יתווסף למשל רק סטיק אחד של זיכרון ולא שניים. הייתי מעדיף לא לנסות בכלל. רונקו

blaa34

New member
שאלה נוספת

על איזה תוכנה אתם ממליצים שמשלבת גם מסנג'ר וגם איי סי קיו?

yanirda

New member
ישנה תוכנה כזו....

אם אני לא טועה IM MESSENGER...אני ממש ממש לא סגור על השם אבל קיימת (אפילו ישנם שני סוגים(שאני נתקלתי בהם...)) תבצע חיפוש..

למעלה