שלום לכולם

Me Happy

New member
שלום לכולם../images/Emo80.gif

אני קורא את הפורום זמן מה כבר והחלטתי להציג את עצמי. אני אלעד, בן 21, מנהל פורום K´s Choice 474. אני מאוד אוהב סרטים ואני מצרף את רשימת הסרטים האהובה עליי (חלקית). רקוויאם לחלום - יש מה להוסיף בכלל? הסרט האהוב עליי. דוגמה - תסריט מקורי ומגניב (אלאניס מושלמת - בלי שום קשר) אמריקן ביוטי - המוטיבים החוזרים, המסכה שכולם לובשים. ספרות זולה - קלאסיקה של שנות ה-90, היה שווה לסבול את הקאמבק של טרבולטה רק בגלל הסרט הזה מאטריקס - קונספירציה אדירה ומעניינת אמריקה X - מזעזע ואמיתי GO - מצחיק, קווין ויליאמס רוב הזמן מגניב כבמאי South Park - Bigger, Longer and Uncut- להשתין במכנסיים, מקורי. פסיכו - איך שסרט אימה צריך להיות, שחקנים נפלאים, היצקוק מלך. הציפורים - כנ"ל (ואני לא אשכח את מה שגידי אורשר אמר על ציפורים 2... "תארו לכם שהיו עושים התנ"ך 2") החבל - כל הסרט צולם בשוט אחד למיטב הבנתי... רעיון נפלא עם הרבה רקע עלילתי מוסתר (שתי הדמויות היו הומוסקואלים) 12 המושבעים - מדהים!!!! שר הטבעות - הרבה דברים התפספסו אבל האוירה והנופים... תינוקה של רוזמרי - ענק ומותח. כמובן שיש עוד המון סרטים שאני אוהב, זוהי רשימה חלקית. מקווה להשתלב

נירנברג

New member
עוד כמה תוספות...

דר סטריינג´לאב ( סרט ענק של במאי ענק - קובריק - ושחקן ענק - סלרס) ממנטו - פנינה אמיתית סרטיו של דיויד מאמט - העוקץ הספרדי, בית המשחקים, הייסט וכמובן סדרת מלחמת הכוכבים - לא יעזור כלום אלה פשוט סרטים טובים

אהה, יש פורום של K´s Choice ../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

אני דווקא די אוהב אותם... זה אלו ששרים את That´s the Way I Like It לא ?

Me Happy

New member
אני חושב שאתה טועה

לא מכיר שיר בשם הזה של K´s Choice. בכל מקרה, אתה מוזמן

soiledirtyboy

New member
אההה

"גו".. תראה אני אוהב את הסרט. יש לי אותו על DVD.. אבל למה הוא כל כך טוב ? קווין וילאמסון הוא במאי צעיר שפונה אל מוח צעיר.. (דוסון קריק - צעקה)... אני אוהב את הסרט אבל מפה ועד להזכיר אותו כסרט אהוב הדרך ארוכה... תסביר לי. בבקשה.

dylan

New member
בקשר לחבל

הוא לא מצולם בשוט אחד, אלא ב7 (אני חושב.. אולי 9..),בגלל שגלגל אחד (ריל) של פילם מספיק רק ל-12 (או 10, אני לא בטוח..) דקות צילום

Me Happy

New member
הסרט "GO", וויליאמסון וצעקה ../images/Emo110.gif

הבחור שבקומה העליונה שאל למה הכנסתי את הסרט "Go" לרשימת הסרטים האהובים עליי. התשובה פשוטה... כי אני אוהב אותו. ביתר ברצינות, הסרט קליל, לא מזלזל בצופים, הטקסטים קולחים ושנונים והזדהתי איתו מכמה בחינות אישיות. זה לא הסרט הטוב ביותר שנוצר אי פעם... אפילו לא קרוב. בכל זאת, אני מאוד נהנתי ממנו. בקשר לויליאמסון... לטעמי הוא במאי צעיר ומוכשר שמביים סרטים כיפיים. אישית, אהבתי את טרילוגית "צעקה" שלו. אין ספק שמהמון בחינות הסרטים גרועים, אבל יש משהו קסום ומושך בדמותה של סידני פרסקוט... קשה לי להסביר. הדרך שבה היא עומדת מול הגורל שלה באומץ בלתי נדלה והדרך שבה היא מקבלת בהבנה את גורלה... דרך אגב, אני לא כ"כ אוהב את ניב קמפבל, למרות שהיא סקסית בטירוף, אם כבר את אח שלה (כריסטופר קמפבל) שהוא שחקן הרבה יותר טוב.

ghostdog

New member
אבל קווין וילאמסון לא ביים את "GO"

מוזר שאתם מנהלים דיון על דבר שגוי לחלוטין. את "GO" ביים דאג לימן. ולוילאמסון (או וילאמס כפי שכתבתם גם מתישהו) לא היה שום קשר לסרט. וילאמסון הוא כותב ומפיק של סרטים רבים (בינהם טרילוגית צעקה - אבל לא את כולם הוא גם כתב וגם הפיק) אך ביים רק סרט אחד - ללמד את גברת טינגל. כך שכל הדיון הזה נראה לי תמוה ביותר. כתבתם שהוא במאי צעיר שעושה אחלה סרטים... על מה אתם מדברים? בכל מקרה אם אתם לא מאמינים מצורפים קישורים לIMDB. יובל

Me Happy

New member
אני לא אמרתי שוויליאמסון...

ביים, כתב או הפיק את "Go". שאלו מספר שאלות ועניתי עליהן במרוכז בהודעה אחת. מצטער אם נוצר רושם מוטעה.

אה... ../images/Emo4.gif ../images/Emo13.gif

מצטער על לפני זה - עכשיו ראיתי שאתה אומר שאין שום קשר, אז קבל את סליחתי...

ghostdog

New member
לא חשבת שוילאמסון אלא שוילאמס

אבל זה עדיין שגוי. כתבת "GO - מצחיק, קווין ויליאמס רוב הזמן מגניב כבמאי". מי זה לעזאזל קווין וילאמס ובכל מקרה הוא לא ביים את GO. יובל

התפקששה לך קצת הכתובת...

כשאתה מעתיק משהו ל"מחזורת מההודעה" או "כתובות אינטרנט נלוות" אתה צריך קודם למחוק את ה-http:// שכתוב לך אוטומטית ואז ללחוץ "העתק" או שמהכתובת שאתה רוצה שהקישור יופנה אליה, תסמן ותעתיק בלי ה-http:// .... למה, כי יוצא פעמיים http:// ואז זה פותח דף הודעת שגיאה של השרת, מכיוון שאין כזה אתר... ומה שצריך לעשות זה למחוק את ה-HTTP:// הראשון... ולענייננו - קווין וויליאמסון?! מה לזקן הזה ול-GO ?!

Nebelis

New member
LOL

אוקיי הסרט החבל הוא 8 שוטים...כמעט קלעת...בכל אופן 8 שוטים שרוב הקאטים נעשו בהתחלה יש דיסולב קטו בכניסה לחדר מבחוץ ועוד כמה.

ghostdog

New member
למען האמת

הסרט אכן בנוי משמונה שוטים אך הם כולם בני 10 דקות (אורך הריל). יובל

למעלה