שלום לכולם
קודם כל אני חדשה:)

שלום לכולם../images/Emo70.gif קודם כל אני חדשה:)

היי אנשים אז ככה: אני בעבר הערצתי את בריטני.. כן כן.. זה פשוט דעך.. אני עדיין אוהבת את המוסיקה שלה והכל אבל סתם שאלה- מה קורה איתה?! לא שמעתי ממנה המון המון זמן וחשבתי שאתם בטח יודעים משהו כי אחרי הכל עדיין אכפת לי ממנה:) חחח.. אז ככה- מה יצא לה שיר חדש או משהו?! אתם יודעים איך קוראים לאלבום הבא שלה ומתי הוא ייצא?! מאיפה אפשר להשיג את השירים החדשים?1 ומה טווח הגילאים פה..? סורי על הרבה שאלות- שלכם יעל.

slave4brit

New member
../images/Emo42.gifאני אנסה לענות

יהיה דיסק חדש שיקראו לו in the zone הוא יכלול 12 שירים. לשיר החדש שלה קוראים me agaisnt the music (דואט עם מדונה) ואפשר להוריד כמעט מכל אתר של בריטני, תנסי את www.gobritney.com אפשר גם לשמוע את השיר everyTime באורך מלא, גם באתר gobritney, שיר שרק היום יצא. אפשר לשמוע בגלריות של בהפורום פרומו של 20 שניות ל-2 שירים נוספים: brave new girl ו toucth of my hand. הוא יוצא כנראה ב 15 לחודש (בישראל) או ב 18 לחודש נובמבר בכל העולם. טווח הגילאים...לא יודע...אבל יש הרבה באיזור 15-17....

וואי קודם כל תודה!!!! אני חייבת

להגיד משהו! בקליפ הזה שבהודעות מתחתינו שיר חדש שלה או משהו.. פשוט לא יכולתי שלא לשים
שהחזה שלה נעלם!!?!?!?!?!!?!?!?!?! היא ממש שטוחה שם!!!

slave4brit

New member
../images/Emo42.gifחחח....יש לו מצבי רוח...

כל יום הוא משתנה...פעם גדול.....פעם קטן.... פעם פוש-אפ....פעם מחשב....

slave4brit

New member
../images/Emo42.gifוהנה הדיסק והשירים

1. Me Against The Music - featuring Madonna 2. Breathe On Me 3. Showdown 4. (I Got That) Boom Boom - featuring Ying Yang Twins 5. Early Mornin’ 6. Toxic 7. Outrageous 8. Touch Of My Hand 9. The Hook Up 10. Shadow 11. Brave New Girl 12. Everytime Bonus Remix: Me Against The Music - featuring Madonna (Rishi Rich’s Desi Kulcha Remix)

וואי תודה אתם כאלה חמודיייםם

אני אחזור אחר כך יש לי שיעור נהיגה! תודה על הכלללל

Jinx007

New member
אני חושבת שהשאלה שצריכה להישאל..

היא לא לאן נעלם החזה של בריטני... אלא איך היא יכולה לרקוד על העקבים האלה????
פשוט מרשים...

TetiBETTY

New member
../images/Emo41.gifברוכה הבאה../images/Emo41.gif

שהיה נעימה,ואני רואה שכבר ענו לך על השאלות

למעלה