שלום לכולם

BrokenLight

New member
שלום לכולם../images/Emo39.gif

אני חדשה כאן
.... אתמול כתבתי שיר, לראשונה מזה שלושה חודשים...
אשמח לקבל תגובות, ביקורת הערות וכו' וכו'
... השיר: הסבר פנייך לעבר\BrokenLight ----------------- ילד, פנה עורף למחר אל תחפש תשובות בכוכבים השמש כבר שקעה מזמן והירח משחק מישחק תעתועים עם רדת חשכה, האדמה קשה מכדי לקלוט נפילתך. ילד, פנה עורף למחר ואל תתור אחר הזר והנשגב, כי הבלתי-מושג הוא אי של אשליות בחוף אכזב. ילד, פנה עורף למחר כי הטירוף לך אורב, ובשמך קורא, אתה יודע כמה זה כואב, כשהשפיות חומקת. ילד, פנה עורף למחר ממילא זה כבר מאוחר, אתה יודע כמה העולם יכול להיות אכזר. ילד, פנה עורף למחר, הסבר פנייך לעבר, תחיה את מה שכבר היה, ולא את מה שיהיה, כי העבר הוא אוסף רגעים מתים, שרק הזיכרון- מחיה.

hello185

New member
אהבתי אך

החזרה הרבה הזאת של"ילד,פנה עורף למחר" מיותר לגמרי לפי דעתי

קסנדרה*

New member
ברוכה המצטרפת לפורום ../images/Emo13.gif

ילד, פנה עורף למחר אל תחפש תשובות בכוכבים * צ"ל נקודה השמש כבר שקעה מזמן והירח משחק מישחק תעתועים * צ"ל משחק עם רדת חשכה, האדמה קשה מכדי לקלוט נפילתך. ילד, פנה עורף למחר ואל תתור אחר הזר והנשגב, כי הבלתי-מושג הוא אי של אשליות בחוף אכזב. ילד, פנה עורף למחר כי הטירוף לך אורב, ובשמך קורא, אתה יודע כמה זה כואב, כשהשפיות חומקת. ילד, פנה עורף למחר ממילא זה כבר מאוחר, אתה יודע כמה העולם יכול להיות אכזר. ילד, פנה עורף למחר, הסבר פנייך לעבר, תחיה את מה שכבר היה, ולא את מה שיהיה, כי העבר הוא אוסף רגעים מתים, שרק הזיכרון- מחיה. ** ** לדעתי אי אפשר לחיות את העבר רק את ההווה. לפי תורת הזן-בודהיזם ראוי שלא נתייחס לעבר ולא נבזבז עליו אנרגיות כי לא ניתן לשנות בעבר מאומה. אפשר להתרפק על זכרונות ולא מעבר. ובאופן כללי אני עדיין תוהה לגבי המשפט "ילד הפנה עורף למחר" הכיצד ? המחר הוא העתיד, הוא התקווה, הוא החלום. אם הפנינו לו עורף - אבדה תקוותנו. קסנדרה

אני לא ממש אוהבת הטפות מוסר...

...ואני לא ילדה שאומרים מה מו מי... אבל,זאת יצירה שצריך להדק, לשייף במקומות הנכונים ולצאת מהעמדה של המטיף בשער... דרך אגב, הפסימיזם זה אופי או רגע חולף?

למעלה