שלום לכולם

lulalo

New member
שלום לכולם ../images/Emo140.gif

אנחנו זוג צעיר שמעוניין לעבור לגור בפתח תקווה סיטי
פרט לנווה עוז אנחנו לא מכירים את העיר ואין לנו מושג איפה כדאי ואיפה לא כדאי לגור. חשוב לנו שיהיו באזור גני ילדים טובים וגם בתי ספר. מי יכול להמליץ?

שלוום.....

רוטשילד...הרחוב "הכי הכי" בעיר....יש גישה לכל מקום כמעט....הרבה אוטובוסים....ו..אתם לא צריכים אוטובוסים נכון?....אז...רוטשילד והמרכז... יום נעים.....

אבל רוטשילד מאוד סואן...

לדעתי יש שכונות הרבה יותר אטרקטיביות מאשר רוטשילד... יש את אם המושבות. שכונה צעירה וחדשה, החסרון בה לדעתי הוא הצפיפות, אבל אני יודעת שכיום התחילו להרחיב אותה יותר לכיוון מערב אז אולי שם פחות צפוף. היתרון הגדול שלה הוא הקרבה לספורטן, שם יש גנים נהדרים! יש שכונה נוספת (שאני לא יודעת איך קוראים לה
) היא נמצאת מאחורי רחוב הנשיאים- באזור הפרדסים (שכבר לא קיימים
) אולי זו נווה עוז החדשה אבל אני לא בטוחה. שווה בדיקה.

מיכל שב

New member
אני חושבת שזו כפר גנים ג'

גם שכונה מאוד מומלצת. היא קרובה למתנ"ס עולמות (שהוא מתנ"ס מעולה).

שאניה

New member
כפר גנים ג. או העיר הירוקה ../images/Emo6.gif

נראה לי קצת מוקדם מדי לעבור גור שם - כי עכשיו הם רק בקטע של בניית בניינים. ואין שם ממש דברים הכרחיים קרובים כמו גן, מכולת, גני שעשועים. אבל יש לי חברות שגרות שם וממש נחמד שם..

denta1

New member
../images/Emo45.gifבקשק לכפר גנים ג'

אנחנו זוג צעיר עם ילדה שעברנו לפה לפני פחות משנה-ונורא כיף. נכון שהאיזור עדיין בבניה מסיבית-אבל שחושבים לקנות לדעתי זה מקום נהדר.המאו צעירים איכותיים ושירותי חינוך טובים. (בעצם,רק אם אתה קרוב לכפר-גנים-בת גנים....)

Dug E

New member
יש מספיק

יש מלא גנים,מכולות (מרכז וידאו דן בלוחמי הגטו).. אנחנו גרים פה כמעט שנתיים ויש מספיק דברים ועדיף ממרכז העיר זה בטוח.

mich78

New member
האם אתם מחפשים במרכז ?

יש את שכונת אם המושבות שהיא לא כ"כ במרכז אבל בעייתית אם אתם לא ניידים

למה זה כ"כ בעייתי? כיום לדעתי יש

באם המושבות את כל מה שצריך- מרכז קניות, שאומנם הוא לא עצום בגודלו אבל יש שם די הרבה, קופ"ח, בתי ספר וגנים, והוא גם יחסית קרוב לקניון הגדול.

מיכל שב

New member
אני חושבת שגם נושא התחבורה

יותר טוב עם כניסתה של חברת קווים לעבודה בפ"ת (אפשר גם להפנות שאלה בנושא לנציג החברה שיתארח היום בפורום).

mich78

New member
בתור אחת שלא ניידת

ומגיעה לאו"פ בערבים אין תחבורה נוחה להכנס ולצאת מהשכונה

Law Ho

New member
קניון גדול....

חצי שעה הליכה.... דקה וחצי נסיעה. באסה חחח. אבל אחלה שכונה... ממש כיף ויפה פה.

יש הרבה אזורים צעירים טובים

יש את אם המושבות ויש את כפר גנים זה גם עניין של תקציב יש את הדר גנים אבל הוא קצת מחוץ לעיר את ניידת?

מעיויו

New member
אני גרה בהדר גנים ו..

זה בכלל לא מחוץ לעיר..ממש קרוב ואם אתה לא נייד{כמוני
}יש תחבורה ציבורית שכונה נחמדה במיוחד אם אתה דתי..אם לא-לא נורא יש ה-מ-ו-ן גנים, יש את בית ספר יסודי יובלים, שהם הולכים לחטיבת בן צבי - אוטובוס בבוקר, שהם הולכים לתיכון בן גוריון - אוטובוס מעצבן בבוקר..
או שפשוט אפשר לעבור לפיינשטין - מומלץ, בית ספר מעולה! {לומדת שם} ואז לתיכון ברנר, שזה אומר להיפרד מהחברים..טוב חפרתייי, אני אני יפסיק :) בכל מיקרה - שכונה ממש יפה, יש את המרכז המיסחרי ויש את מתנ"ס, וסיפרייה טובה. תכלס דיי נחמד

flint15

New member
היי

באתי להציע לכם בחום שלא משנה איפה תגורו רק אל תגורו באזור השוק!

למעלה