שלום לכולם
.. מתלבט בבחירת מכשיר

roy150

New member
שלום לכולם../images/Emo140.gif.. מתלבט בבחירת מכשיר

אני מעוניין לרכוש את אחד המכשירים הבאים : נוקיה n95 vs n93i היחודיות והעיצוב מאוד חשובים לי (n93i ) אבל מצד שני אני גם רוצה פאלפון עם הפונקציות הכי טובות (n95 ) בסך הכל שתיהם פחות או יותר באותה רמה אחד מציע משהוא אחד והשני מציע משהוא אחר ואני כבר מבולבל .... איזה מכשיר אתם מציעים לי לבחור ? תודה לעוזרים

PCminus

New member
ההבדל הבסיסי ביניהם

זה ה`זום` האופטי שיש במצלמה של הn93 ולכן הוא מכשיר כבד וגדול. מעבר לזאת הn95 עדיף עליו וטוב ממנו.

Elizab3th

New member
ומחזקת אותך בכך שניתן אף להוסיף ל-N95

זום אופטי X18, לא יקר בכלל, כ-100 ש"ח, משתלם.

מבחינת פיצ'רים ומחיר

כמעט ואין הבדל בין המכשירים את ההבדל הגדול תרגיש " בכיס" , הN93 הוא לא , מכשיר להסתובב איתו בכיס , הוא גדול מאד , כבד ומגושם אם הקטע של המצלמה מעניין אותך , ל N93 יש יכולות סטילס/וידאו מדהימות , אני נהנה מזה כל פעם מחדש שורה תחתונה ( לדעתי ) N95 - מכשיר טלפון כולל מצלמה N93 - מצלמה שמסביבה הירכיבו גם טלפון

se7en7

New member
כולכם מדברים באויר , מדובר על דגם ה-I

שהוא שונה בעיצוב ובמשקל מהדגם הרגיל , יש לי את שניהם ושניהם מצויינים. אתה צריך לבחור לפי זה שנראה לך יותר , כל בחירה תהיה מצויינת.

אכן אתה צודק

163 ג"ר של דגם I לעומת 180 ג"ר של הדגם הרגיל . קצת פחות אורך לעומת קצת יותר רוחב , ממש עולם אחר אהה ? זה לפי האתר של נוקייה . שניהם בכל מקרה כבדים משמעותית מה N95 ועוד דבר אחד קטן ולא חשוב : שני דגמי ה N93 לא מיובאים לארץ , כך שכל נושא הקנייה והשירות הוא דרך חנויות פרטיות . אין לי שום דבר נגד אף אחד מהדגמים , יש לי אחד מהם בעצמי , אבל ההבדל לדעתי זניח , בכל מקרה מדובר במכשיר ( N93 ) מעולה שיהיה שבת רגועה ושקטה

roy150

New member
מה זאת אומרת../images/Emo12.gif ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

למעלה