שלום לכולם

שלום לכולם ../images/Emo13.gif

יש לי בקשה- אני צריכה כמה שיותר צירופי-מלים עם המילה "שבר" בתוכם, או משמעויות שונות של המושג "שבר". למשל:
שבר ענן
שבר גופני
שבר גיאוגרפי
שבר כלי תודה רבה למי שינסה הילה :)

גלי®

New member
הנה כמה :

שברי הליכה , שברון לב , שבריר שניה , שבר עשרוני , שבר שיא , שבר את הראש , שובר גלים , שבר את הכלים , שבר מדומה, שבר שמירה , שובר שויון ... וזהו ... נשבר לי ...

chaimw

New member
ומה עם "קו השבר" למשל?

או שברון לב אם אמצא עוד הודיעך.. חיים

shelycat

New member
שבר את הקרח../images/Emo88.gif

שבר כלי שבר את צמאונו שבר את רעבונו=שבר רעב זעקת שבר

shelycat

New member
טוב הקישור לא רוצה לעבוד

אז נשלה משם את הפנינים... תקיעה. תרועה, שברים ( ביום כיפור עם השופר) מתחום רפואת שיניים: שֶׁבֶר הַמַּכְתֵּשׁ שֶׁבֶר לְחִיצָה שֶׁבֶר הַכּוֹתֶרֶת שֶׁבֶר הַשֹּׁרֶשׁ שֶׁבֶר מֻרְכָּב הנסת דרכים:מוֹדוּל-הַשֶּׁבֶר דמוגרפיה:שֶׁבֶר דְּגִימָה מתמטיקה: שֶׁבֶר פָּשׁוּט מִשְׁוְאַת-שְׁבָרִים שֶׁבֶר-בָּסִיס שֶׁבֶר אֲמִתִּי שֶׁבֶר מַחֲזוֹרִי שְׁבָרִים חֶלְקִיִּים שֶׁבֶר לֹא-מִצְטַמְצֵם שֶׁבֶר לֹא-אֲמִתִּי קַו-שֶׁבֶר שֶׁבֶר עֶשְׂרוֹנִי שֶׁבֶר יְסוֹדִי אֵיבְרֵי-שֶׁבֶר [מונה, מכנה] חוזק חומרים: עֹמֶס שֶׁבֶר חֹזֶק שֶׁבֶר שֶׁבֶר זִיחָה שֶׁבֶר נִתּוּק אֱנֶרְגְּיַת הַשֶּׁבֶר מוסיקה:לִשְׁנוּן שְׁבָרִים משק חקלאי: שֶׁבֶר הַכֶּסֶל [נגרמת ע"י יציאת המעיים תחת העור, ומתהווה בו השבר] שֶׁבֶר הַטַּבּוּר [נגרם ע"י התפרצות המעיים דרך טבעת הטבור]* שֶׁבֶר כִּיס הָאֶשְׁכַּיִם [מתהווה, כשהמעיים נכנסים לכיס-האשכיים]* טכניקה: שֶׁבֶר הַסֶּרֶן שֶׁבֶר הַגַּב-גב שבור ארכיאולוגיה:שְׁבָרִים אַרְכִּיטֶקְטוֹנִיִּים וגם: קו שבור לבן שבור (צבע אוף וואיט) תַּצְלִיל שָׁבוּר, אַרְפֶּג´וֹ חֲרוּז שָׁבוּר (שירה) קֶרֶן שְׁבוּרָה (נגרות) רִבּוּי שָׁבוּר (דקדוק) שׁוֹבֵר גַּלִּים יש עוד המון במיוחד בתחום המתמטיקה והחשבון

וואו ../images/Emo12.gif תודה לכולם!

אחלה של עזרה |יד| את כל זה אני צריכה לפרויקט סוף שנה באומנות.. ושוב תודה רבה רבה! הילה

למעלה