שלום לכולם D-100

OhadArt

New member
שלום לכולם D-100

הי חברים כמו מפגר רציתי שלא יהיה כמה לכלוכים על ה CCD, אז הוצאתי את העדשה ועשיתי פוווו (רוח מהפה) בקיצר עכשיו יש אפילו יותר. מצורפת תמונה שאלתי, האם ממש העפתי (חלקיקי רוק כנראה ...כי זה לא נראה לי אבק) על ה CCD עצמו? או שמא יש איזה זכוכית שמפריד ביני אליו? כי אחרת בטח אכלתי אותה ואין דרך לנקות זואת בחיים? אשמח לדעה מניסיון תודה חברים אני חדש פה סליחה על הקיטבקיות אוהד

כעת נותר רק לבצע תרבית חיידקים!../images/Emo5.gif

ישלך מושג כמה חיידקים יש בפה? ברוק? כמה רטיבות? אדים? ואת כל זה העפת,ככה סתם,על החיישן! ממתי מנקים כך מצלמה? עדשה? או אפילו משקפיים? תצטרך ניקוי מקצועי,או חומר ניקוי מיוחד מאוד ואביזרי ניקוי מיוחדים - שיעלו כמה מאות ש"ח , או לתת לניקוי מקצועי במעבדה.ארליך,אולי?יעלה הרבה פחות,ויהיה לך שקט נפשי :) ראה בקישורים. בהצלחה.

OhadArt

New member
עייפת אותי אני שאלתי משהו אחר

האםםםםםםםם יש שם פילטר או שממש :"ירקתי" על החיישן? משמע לא ניתן לניקוי כי אז ישרט? ???????

borntojump

New member
לא מבין דבר אחד

אם אנחנו מדברים על D100 של ניקון הרי שלא ירקת על החיישן כלום כשאתה מפרק את העדשה מה שאתה רואה הוא המראה ומאחוריה יש תריס סגור אלא אם כן הכנסת את המצלמה למצב ניקוי חיישן (מה שלא אמרת) בכל מקרה כן ירקת לא ירקת החיישן שלך מטונף קרא על ניקויו ורכוש את החומרים\כלים הדרושים עצתי לך (לאחר ששטיפה במים לא עזרה) - גש למעבדה המבצעת ניקוי זה ארליך ברח' הסוללים בת"א יהיה מקום טוב להתחיל. אם הבנתי נכון הם ביצעו זאת בחינם עד לא מזמן והחלו לגבות סכום קטן לאחרונה בהצלחה

OhadArt

New member
אענה במסודר

עשיתי מצב BULB החזקתי את כפתור הצילום ואז נשפתי ,,, ואז עזבתי את כפתור הצילום וזהו זה לא היה על המראה לפי עניות דעתי, זה היה על מה שמאחוריה כי היא עלתה ברגע שלחצתי על כפתור הצילום במצב BULB ועכשיו מה התשובה, פגעתי אל חזור בחשיין או שמא גם עליו יש איזה מגן זכוכית הניתן להחלפה ניקוי?

geostant

New member
אסון אתה...

ירקת על החיישן שלך בזמן חשיפה ! אתה יודע כמה חם החיישן עשוי להיות בחשיפות ארוכות ? רק לחשוב על טיגון רוק ולחות על החיישן חם...
אל תפתח, אל תגע סע למעבדה שמבינה מה היא עושה

kawai1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

יש הוראות. למה לעשות שטויות?

למעלה