שלום לכולם שנרדמו פה

איזו שאלה!

צודקת... באמת קצת נרדמתי בשמירה.... מתוקה
... רון להתעוררות - יש מלא. בואי נבחר אחד מהם באופן אקראי, טוב?

התחלות חדשות

אתמול היה אצלי מטופל שמבין בקבלה, והוא הסביר לי ככה: אם אני מצליחה להרים שולחן בטלקינזיס, אז בשניה שאני יוצאת מהחדר או מפסיקה להתרכז הוא יפול. נכון? אז ככה גם העולם שלנו והחיים שלנו. מי שאחראי ליצירה הזאת בעצם אחראי לה בכל רגע נתון כמו בהתחלה. זאת אומרת, שכל שניה או אפילו שבריר של שניה הוא ממש התחלה חדשה. מה את אומרת על התאוריה הזאת? האין בה משהו מקסים? הסברתי אותה טוב? הוא אמר עוד משהו שמאוד נגע לליבי - הוא אמר אין "גאולה" בלי "גולה".

הרהרנית

New member
מקסים

אבל גם סותר קצת את ההבנה שלי את העידן החדש. עידן בו מצד אחד מחשבה יוצרת מציאות..כמו השולחן אבל מצד שני לא צריך לעבוד קשה.אם בכל רגע נתון אנחנו מתחילים מחדש נשמע לי מאוד מעייף ואין סבלנות בלי סבל

כשהייתי קטנה

סיפרו לי שאם שוקלים את האוויר שנמצא לנו על הכתפיים ונמשך למטה ע"י כוח המשיכה אז בעצם אנחנו סוחבים טונות של אוויר על הכתפיים. או כמה כוח אנחנו מפעילים כדי "לחתור" ולהתקדם דרך האוויר? טבעי לנו... אני מאמינה, זו ההבנה שלי, שההארה תמיד מגיעה אחרי שמתאמצים בשבילה. לא מכירה אף אחד שקיבל אותה בלי להשקיע מאמץ בחיים שלו. (או האם בכלל יש מישהו שלא משקיע מאמץ בחיים שלו? באמת שאלה קשה...) אני חושבת דווקא שהגולה מה-זה מוסיפה ליכולת שלנו לחוות גאולה, להבין שאנחנו נמצאים בתוכה, ו-ל-הי-נות ממנה....

למעלה