שלום לכולם! שאלה...

מצב
הנושא נעול.

kushkash

New member
שלום לכולם! שאלה...

שלום לכולם! שאלה...
בשעה טובה נפתחה לי קופת גמל לאחר 15 שנה בערך על סך 35,000 מה לפי דעתכם נכון לעשות עכשיו על מנת להגדיל קצת את הסכום בטווח הקצר של אולי שנה בערך... כמובן עם כמה שפחות סיכונים.... מה אתם אומרים?

תשקיע בפקמ של אוצר החייל 5.5% שנתי

שלום לכולם! שאלה...
בשעה טובה נפתחה לי קופת גמל לאחר 15 שנה בערך על סך 35,000 מה לפי דעתכם נכון לעשות עכשיו על מנת להגדיל קצת את הסכום בטווח הקצר של אולי שנה בערך... כמובן עם כמה שפחות סיכונים.... מה אתם אומרים?
תשקיע בפקמ של אוצר החייל 5.5% שנתי
בריבית קבועה.

אתה הולך לבנק אוצר החייל מפקיד מעל

לפתוח קופה חדשה בבנק אוצר החייל?
אתה הולך לבנק אוצר החייל מפקיד מעל
50K ומקבל ריבית קבוע בפקמ5.5שנתי. באים הריבית עולה ב1% אתה מקבלת תוספת של500שקל ברוטו על50K. ושוב זהירות ממלכודת דובים מחר.

idoba2

New member
מלכודת דובים...

זהירות ממלכודת דובים מחר.
מלכודת דובים...
מישהו יכול לתת במס' מילים הסבר למושג הזה?

הגדרה מדוייקת של "מלכודת דובים"|זהי

מלכודת דובים...
מישהו יכול לתת במס' מילים הסבר למושג הזה?
השוק מתחלק לשניים אלה שחושבים שהשוק יירד ואלה שחושבים שהשוק יעלה. הראשונים מוגדרים בשפה המקצועית "דובים" והאחרונים מוגדרים כ"שוורים". מלכודת דובים פירושה תיקון מכוון חיובי אחרי גל של ירידות שבא למשוך את "הדובים" כאמור להשקיע. המלכודת כאן היא שאחרי העליה "המתקנת" הזו בדר"כ באות ירידות חדות עוד יותר. על כן ראה הוזהרת!!!!

הקשר

New member
הדובים מושכים את השוורים.לא ההיפך

השוק מתחלק לשניים אלה שחושבים שהשוק יירד ואלה שחושבים שהשוק יעלה. הראשונים מוגדרים בשפה המקצועית "דובים" והאחרונים מוגדרים כ"שוורים". מלכודת דובים פירושה תיקון מכוון חיובי אחרי גל של ירידות שבא למשוך את "הדובים" כאמור להשקיע. המלכודת כאן היא שאחרי העליה "המתקנת" הזו בדר"כ באות ירידות חדות עוד יותר. על כן ראה הוזהרת!!!!
הדובים מושכים את השוורים.לא ההיפך

idoba2

New member
תודה.. !

תודה.. !

yulius cezar

New member
לא ברור לי,מכינים לדוביםאו לשוורים

פיית הלילה הדובים מחר יכנסו לבורסה
ומכינים להם מלכודת ללא יציאה
מוריס בקר טוב לא ברור לי מכינים לדובים מלכודת ז"א שהשוורים ינצחו? כלומר בעברית פשוטה ימשיכו העליות? או שהמלכודת היא לשוורים והדובים ינצחו? תוכל לכתוב בפשטות? אני רוצה לדעת למה התכוונת תודה

dimaben9

New member
לפי פוזיציות פתוחות מיום חמישי.....

מוריס בקר טוב לא ברור לי מכינים לדובים מלכודת ז"א שהשוורים ינצחו? כלומר בעברית פשוטה ימשיכו העליות? או שהמלכודת היא לשוורים והדובים ינצחו? תוכל לכתוב בפשטות? אני רוצה לדעת למה התכוונת תודה
לפי פוזיציות פתוחות מיום חמישי.....
פקיעה מינימאלית 980 - לעומת מדד 853 = 4% וזה נכון ליום חמישי ומי יודע איך ייראו הפוזיציות אחרי יום ירוק כהה? - פערי ארביטאז' = 0.63$ שווה לבד מדד 900 = בקיצור חדש ירוקקקקקקקקקקקקקק.

yulius cezar

New member
תחליטו, יש מלכודת או לא ?

איזה פחד מה באמת
או שאתה מהנבהלים ואתה בחוץ וכואב לך על התיקונים או שאתה מפחיד את אלה שלא פוחדים ונשארו . לא מפחידים .....!!
אתם מדברים בקודים , ממש כמו בפורום של גלובס על הבורסה אי אפשר להבין כלום שם, כל הזמן בקודים למה קודים? יש פה אוייב? תדברו ברור ,הרי החכמים בין כה וכה לא צריכים עצות הם כבר יודעים מה לעשות והטירונים... לא צריך להקשות עליהם עוד יותר אני רואה שיש עליות יפות בת"א אבל אינני יודע אם זו מלכודת דובים או לא מישהו יכל לאבחן?

אתה תדע תוך כמה ימים

אתם מדברים בקודים , ממש כמו בפורום של גלובס על הבורסה אי אפשר להבין כלום שם, כל הזמן בקודים למה קודים? יש פה אוייב? תדברו ברור ,הרי החכמים בין כה וכה לא צריכים עצות הם כבר יודעים מה לעשות והטירונים... לא צריך להקשות עליהם עוד יותר אני רואה שיש עליות יפות בת"א אבל אינני יודע אם זו מלכודת דובים או לא מישהו יכל לאבחן?
אתה תדע תוך כמה ימים
אם תהיה נפילה, מלכודת. אם לא, אז לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה