שלום לכולם! שאלה לא שגרתית ....

shoshyyy

New member
שלום לכולם! שאלה לא שגרתית ....

אני מתכוונת לפתוח חנות יד שנייה שקהל היעד שלה סטודנטים... בעבר הייתי סטודנטית גם... (תואר ראשון עבודה סומיאלית, אונ' חיפה). אני מתלבטת אילו תמהיל מוצרים להכניס לעסק שלי חוץ מאופנה .... מה אתם כסטודנטים הייתם רוצים לקנות בחנות יד שנייה (חוץ מרהיטים) .... ? אשמח לכל תגובה !!!! תודה רבה !!!

idanshaf2

New member
חיים...

ברגע זה הייתי מסתפק גם בחיים יד שניה

shoshyyy

New member
גם ....חיים יד שנייה זה הלהיט בזמן הלימודים

כמה היית משלם עבורם ??!
עוד רעיונות חבר'ה?

TheBigBrother

New member
פינת קפה

עם קפה בסיסי וועוגיות.הכל נורא זול, במחיר של כמה שקלים. הרעיון הוא שאנשים לא ישבו שם כמו בבית קפה אלה ישבו שם כי הם כבר בחנות למשל בסגנון רטרו, עם מגאזינים, מוזיקה, ספרים,שחמט. "פינת חברה" ממש בתוך החנות. לדעתי זה מאוד מתאים לחנות יד שניה,משהו קצת אוואנגרדי

זכוכיות

New member
על יד אב"ג יש מקום בסגנון הזה

חנות ספרים יד שניה שהיא גם בית קפה וגם מקום לתרבות (הופעות מצומצמות, ערבי שירה)...

לופרקאל

New member
עבודה סומיאלית? שמעתי על זה!

אני חושב ששמעתי על הסומיאלים. הם לא אחד מן השבטים שמרגרט מיד ערכה עליהם את אחת מן התצפיות המפורסמות שלה?

לופרקאל

New member
חנות ספרים ומוזיקה

יש בב"ש חנות שכזו, "עשן הזמן", בה מוכרים ספרים משומשים ואלבומי מוזיקה. מוכרים שם גם כל מני מגזינים שונים שעוסקים בספרות ובביקורת הספרות. מדי פעם ופעם, מתקיימות במקום הופעות של אמנים שונים, בין אם הם סופרים או מוזיקאים. בין היתר הרצו והופיעו שם סביון ליברכט, אתגר קרת, שרון מולדאבי, ירמי קפלן ועוד כל מני. אה, ועוד משהו: מוכרים שם גם דברי מאפה, שתייה קלה/חמה, ובירות. בירות זה חשוב.

זכוכיות

New member
אני נורא אוהבת את הרעיון שמאחורי "הכל למכירה"

כלומר... כל מה שנמצא בחנות, כולל רהיטים וחפצי נוי... וכל מה שאת בוחרת למכור- ספרים, בגדים, מוזיקה... הכל הכל למכירה (אם יש משהו שאת ממש לא רוצה למכור תצמידי לו מחיר מונפץ
)

reddish

New member
מחיר מונפץ לסטודנט מובטל=כמעט כל מחיר ../images/Emo122.gif

shoshyyy

New member
אז תתחיל לעבוד ...

אני זוכרת שאני עבדתי כמעט משרה מלאה כשלמדתי .... סיוט ומתיש!!

למעלה