שלום לכולם.צריכה עזרה

טלין3

New member
שלום לכולם.צריכה עזרה

בניתי ראש של בובה מעיתונים כמעט סיימתי רק נשאר לחבר מין ידית כזאת בעורף(ככה ביקשו). אני ממש לא מקצוית .בובה מסוג הזה אני בונה פעם הראשונה.אז שאלה שלי כזאת...איך הכי טוב לחבר את הידית.חשבתי להדבק אבל לא נראה לי שזה יצא הכי חזק.עם הברגים? או שניהם ביחד? אולי למישהו\הי יש רעיון יותר טוב? תודה

ברוכה הבאה אלינו.../images/Emo140.gif

לא הבנתי...הראש קשיח מעיתונים או רך? תוכלי להראות תמונה? בינתיים הביטי בציור שציירתי לכבודך. מקל בעובי ס"מ [או מטאטא] יעשה יופי את העבודה. אורך [עיפרון מצוי
] במידה והראש קשיח נעצי מברג בראש הבובה [בחלק האחורי] לאחר מכן מרחי דבק פלסטיק על המקל ותנעצי אותו בחוזקה בחור שנוצר. כשהמקל התיבש הוא יהיה חזק מאוד. בהצלחה! שבת שלום דבי

טלין3

New member
שלום דבי

הראש כמובן קשיח אני מצרפת לך גם תמונה האמת יותר חשבתי לכיוון של ידית כמו ידית של ארון מטבח. גם קל יותר גם נראה לי יותר נוח. אבל ככה אין לי מוסג .מה דעתך?

בוקר טוב.../images/Emo187.gif

אני מנסה לדמיין את גודלו לפי השוואתו לכיסא ולשולחן ......גודל פומלה או אבטיח? בכל מצב כדאי לך לנעוץ בראש בחלק האוקסיפיטלי מקל מטאטא ולא מקל דק . למה מקל? מכיוון שהוא יכול להינעץ פנימה יותר ,הוא עבה יותר ולעץ יש כושר הדבקות עם הנייר עיתון שממנו הכנת את הראש. הידיות בדרך כלל קצרות,עוביין דק והן לרוב עשויות ממתכת. לא מתאים! אך הן כן מתאימות לספוג או לראש עץ. אני אישית מעדיפה מקל מטאטא. אל תשכחי המון דבק פלסטיק-לא דבק חם ולא דבק מגע. בהצלחה מקווה לראות תוצאות בהקדם דבוש

ayaly2

New member
היוצרת המקסימה היא גיסתי האחת והיחידה ../images/Emo13.gif

תודו שהיא צנועה...האמת היא רק בהתחלה ,שוט מוכשרת בטירוף ,היא עכשיו ברוח היצירה אז יש בה עוד המון הפתעות ואם מישהו רוצה משהו מיוחד אל תהססו לפנות אליה ,היא יסודית ועובדת יפה מאד כמו שראיתם

למעלה