שלום לכולם! צריכה את עזרתכם..

שלום לכולם! צריכה את עזרתכם..../images/Emo4.gif

חבר שלי ואני חוגגים בקרוב חצי שנה. הוא החבר הראשון הרציני שלי ואני הרצינית הראשונה שלו... בחיים שלי לא אהבתי מישהו כמו שאני אוהבת אותו, אהבת חיי פשוט
אנחנו תמיד משתדלים להשאיר את הלהבה בוערת, שלא להפוך את הקשר למובן מאליו אף פעם, תמיד מפתיעים, תמיד אומרים "אני אוהב/ת אותך", תמיד מרגשים ותמיד מראים אכפתיות... בזמן האחרון המצב הכלכלי של המשפחה שלו מתחיל להדרדר ואני רואה שזה משפיע עליו כי הוא הבכור והוא מרגיש אחריות על אחים שלו, הוא ישר חושב איך הוא נותן יד, איך הוא עוזר. הוא בחור מאוד ריאליסטי והוא מנסה להאמין שיהיה בסדר (מה שאני כל הזמן אומרת לו) אבל הוא מתקשה בזה. זה משפיע ממש על המצב רוח שלו וקשה לי עם זה. אני מזכירה לו שאני תמיד שם בשבילו, מתי שהוא צריך אותי. אני בחיים לא אשאיר אותו להתמודד עם זה לבד, אני תמיד תומכת בו. וכאן באה הבקשה שלי אליכם.. אני נורא רוצה לעשות בשבילו משהו מיוחד. תיכננו משהו ממש יפה אבל יקר לחצי שנה אבל לפי המצב כרגע, ויתרנו על זה. זה ממש כאב לו.. בגלל זה אני חושבת איך לעשות לו טוב על הלב? בכלליות ובמיוחד לחצי שנה! בבקשה תעזרו לי לחשוב איך אפשר להפתיע אותו ברעיון רומנטי ולא יקר לחצי שנה ובכלל רעיונות איך אני יכולה לגרום לו לא להיכנס לייאוש בעקבות המצב. תודה תודה מראש! (גם לאלה שקראו עד הסוף..)

Zack DA

New member
אני אתמקד בעיקר בנקודה האחרונה שלך.

אם מה שתארת נכון, את עושה בדיוק מה שצריך בכל הקשור להתמודדות עם המצב. תמשיכי להיות שם בשבילו. המצב הזה יכול ללכד את הקשר שלכם הרבה יותר מכל טיול, אפילו טיול יקר

BlackUnicorn

New member
את התשובות תוכלי למצוא בפורום

ימי הולדת ומתנות... יש שם שרשור שלם של מתנות למרוששים :)

s h i r k u s h

New member
חמודה ../images/Emo24.gif

קודם כל, חברך צריך להיות גאה בכך שיש לו חברה מקסימה ואיכפתית כמוך
דבר שני, אני חושבת שבאמת כדאי לחגוג בצורה פחות יקרה ויש המון המון דרכים (ממליצה בחום על פורום "ימי הולדת ומתנות") אבל הנה רעיון נחמד ולא יקר: מוצאים יום אחד שלא קר מדי, ועושים פיקניק לדוגמא בפארק הירקון יש אגם כזה ענקי אפשר ליד האגם, מאוד רומנטי ונחמד שם. אפשר להביא כמה סוגי גבינות (לא צריכים כמויות גדולות אבל), בגט, פסטה, סלטים וכו', להביא שמיכה ולהפתיע אותו בפיקניק מהסרטים.

תודה לכם על התגובות...

אני אבדוק את פורום ימי הולדת ומתנות :) אני רק רוצה להגיד שאני מסוגלת להשקיע במתנה או במשהו מיוחד בשבילו הקטע הוא שאם זה השקעה של שנינו, זה לא צריך להיות יקר.. שוב, תודה לכם

סטולי

New member
קני 6 מתנות קטנות שמסמלות לך את

הקשר ביניכם. כתבי פתק יפה ואישי בכל אחת. שימי בקופסה יפה ו... תני לו.

שיי21

New member
היי:))

ערב טב חמודה מה המצב?איך עבר עליך היום? מקווה שאחלה:)) קראתי את מה שאת מתארת וקודם כל לפני הכל טוב מאוד שאת תומכת בו ואני שמח שהקשר שלכם הולך טוב:)) עכשיו בקשר למצב הכלכלי של משפחתו את לא יכולה לעשות הרבה חוץ מלהרגיע אותו לתמוך בו ולא ללחוץ עליו למן כל מיני הרפתקאות... אבל לפי מה שרשמת אני מבין שאת מתחשבת במצב. עכשיו בקשר למתנה לחצי שנה את צודקת זה צריך לבוא משניכם כי זה לא מתנה ליום הולדת או משהוא כזה,זה מתנה ששינכם צריכים להשקיע בה גם מחשבה וגם כסף. למרות שעצה שלי רצויי אפילו רצוי מאוד לא משהוא יקר או מפוץץ גם אם היה לכם תקציב לזה,וזה בגלל שזה סה"כ חצי שנה מי יודע מה יהיה מחר,וגם אם תעשו משהוא גדול אז מה תעשו לשנה? משהוא יותר גדול...וכו..? יש לי הרבה רעיונות מפוצצים בשבילך אבל זה לא לחצי שנה מצטער... תארגני משהוא קטן צנוע ביחד איזה ארוחה חמודה צימר בצפון או כל דבר כזה שאת יכולה לעמוד בו ואם לא זה לא חובה לחגוג חצי שנה אפשר גם סתם להיות ביחד, ושלא יתבאס מזה תסבירי לו שתוכניות משתנות תמיד...לא קרה כלום ושהוא יפצה אותך בשנה:)) בעזרת ה':)). ועד שתעבור לו התקופה הקשה פשוט רק תביני אותו כמה שיותר,ותסבירי לו שהוא לא צריך להתבייש ממך בקטע הזה זה בסדר גמור תזכירי לו כמה את אוהבת אותו בלי קשר לכלום והכי חשוב אם יצאו לו יציאות מפגרות או פוגעות בלי כוונה תנסי להבין אותו לא להצדיק יש הבדל אבל במצבים כאלה אומרים המון דברים שלא באמת מתכוונים אליהם לאנשים הכי קרובים לך ולאלה שמנסים סה"כ לעזור לך המון מזל טוב לכם לחצי שנה תשמרו על עצמכם והכי חשוב אל תפסיקי לחייך:))

היי שי..

קודם כל תודה לסטולי- בדיוק חשבתי על משהו דומה.. שי- הצימר בצפון היה התכנון המקורי אז לא נראה לי שנלך על זה. תודה על החיזוקים, אני אמשיך להיות לצידו מתי שרק ירצה.. יש לי כבר רעיון יפה למתנה לחצי שנה (בזכות הפורום ימי הולדת ומתנות
) ושוב תודה לכולכם...

למעלה