שלום לכולם, צריך קצת עזרה

שלום לכולם, צריך קצת עזרה

אני לא בטוח שזה הפורום הנכון, אז אם הוא לא תפנו אותי לנכון אני בן 17 גובה מטר 90 ושוקל 95 קילו. אני רוכב דאון היל על אופניים ואני בכושר יחסית לא רע אבל יש לי שומן שאני צריך להוריד ואני שואף להגיע ל87-85 קילו עם העלאת מסת שריר והורדה של השומן בתקווה לגמרי. בתחילת החופש הגדול החלטתי לרכב 20 קילומטר בקצב יחסית מהיר 3-4 פעמים בשבוע וזה לא ממש הסתדר, ולרכב רציני יוצא לי רק בסופי שבוע אז אני צריך להכניס עוד איזהשהו ספורט לתוכנית השבועית שלי. יש לי הליכון בבית ואני רוצה לרוץ עליו כל יום זמן מסוים ופה בעצם אני צריך את העזרה שלכם. אם תוכלו לעזור לי לבנות תוכנית שכוללת ריצה נגיד של עד חצי שעה כל יום עם תוכנית אכילה נכונה בשביל שריפת שומן על איזה דופק אני צריך להתאמן, מה אני צריך לאכול פחות או יותר ומתי? אני רק רוצה לציין שאני צמחוני אז בשר/דגים בארוחות זה לא אפשרי.. חוץ מזה אין לי בעיה לאכול מה שצריך. והאם יש עוד תרגילים שכדאי לי לעשות חוץ מריצה ורכיבה? מישהו יוכל לעזור לי או לתת לי כיוון למישהו שיוכל? תודה מראש לכל העונים

elad fa

New member
אתה רוכב אופניים, שפר את הכושר

בעזרת הרכיבה עצמה. אל תתיחס לק"מ, התייחס לשעות רכיבה. (6-10 שבועיות) בתור התחלה. תזונה נכונה - זה הסוד. תוכנית אימונים לרוכב DH אתה צריך...

r a f a g a v

New member
להורדת משקל - לאכול פחות...

כשתתאמן דווקא תעלה במשקל בגלל ש...
לשריר משקל רב יותר (עקב יתר כלי דם לעומת השומן...)... נהדר להתאמן אבל - שלֵב בזה אכילה מבוקרת!!

למעלה